Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elsírom magam vagy elszomorodo...

Elsírom magam vagy elszomorodok, sőt öngyilkossági gondolataim is vannak ha meglátom vagy eszembe jutnak a következő dolgok: Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ma lett elegem a dologból, majdnem balesetet szenvedtem.Kocsival mentem, erre megláttam egy biciklist, akinek a biciklijének az első kerekén macskaszemek voltak.Én ha ilyen biciklit látok, vagyis ha csak az első kerekét, szétröhögöm az agyamat, egyszerűen sírok a röhögéstől, ahogy pörög a kerék és a macskaszemek is velük együtt, főleg ha kettő van belőle.De ahogy ránézek a bicikli hátsó részére, elsírom magam.Hihetetlen, hogy amíg írtam a legelső kerékről, addig röhögtem, most meg a hátsó részéről, könnybe lábadtak a szemeim.Amikor magát a kerékpárt, a kerékpárost mint egészet látom, összeszorul a torkom.Ugyanígy elsírom magam, ha meglátok valakit kockás ingben, vagy kockás felsőben, baseball sapkában, katona kabátban, körszakállal, ha valakit papucsban látok, vagy bárkinek(akár halálos ellenségemnek is) a kézfejét és az ujjait nézem.Akkor kész vagyok, a kéz az abszolút gyengém.Nem kamu a kérdés, és nem tudom mi a fene az oka ennek?Éppen ezért nem nézem soha senki kezeit sem ha érdekérvényesítésre kerül sor.Durva, hogy még mindig a biciklire meg a macskaszemre gondolok, és sírhatnékom van miközben nevetek.Ez a kettőség megőrjít.
2012. nov. 19. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap nagyon rossz kedvem volt, de ezen 1 jó röhögtem :)
2012. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Amennyiben Tényleg komoly a kérdés, sajnálom. zerintem menj el egy pszichiáterhez, ő rendbe tud hozni. Kitartás!
2012. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy a kérdés teljesen komoly.És még le sem írtam mindent.Ha eszembe jut a volt egyszer egy vadnyugat zenéje például-számos ilyen zene van még-, egyszerűen napokra szomorú vagyok, öngyilkossági gondolataim vannak, és hajlamos vagyok arra, hogy csicskaként viselkedjek, és bocsánatot kérjek azért is hogy élek.Egyik percben könnyes a szemem, de ha jön egy ellentétes hatás-pl. a macskaszemek az első keréken-rögtön elröhögöm magam, de ha ez nem jön, napokra letaglóz.És a kezek, meg az ujjak te jó isten.
2012. nov. 19. 22:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, hogy egy kockás inges, körszsakállas papucsos biciklista gyilkolt meg előző életedben, váratlanul miközben belefeledkeztél a pörgő macskaszemek látványába.
2012. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem lenne egy ötletem, megírhatom priviben?
2012. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Természetesen kedves utolsó
2012. nov. 19. 23:53
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló nem biztos hogy hülyeséget mond. Nyilván nem úgy ahogy leírja, de lehet valami köze az igazsághoz.
2012. nov. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy katonai kiképzés jót tenne neked...:)
2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én gyerek kori traumára voksolok,lehet hogy megújjazott egy körszakállas kockás inges katona kabátos valaki,baseball sapkában,és papucsban,majd elhajtott a kerékpárjával,amin macskaszemek voltak. Aztán berögzült a rosszélmény. Najó ha nem is ilyen drasztikusan,de lehet valami köze. Szihomókus,mindenesetre



Figy,ha szomorú vagy [link]


HA meg túl vidám:

[link]

2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Asdka01 válasza:
:D miket nem tudtok:D
2012. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!