Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Póthajjal kapcsolatban segítség?

Póthajjal kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
Csatos póthajat szeretnék venni, de nem igazán értek hozzá, most vennék először. A legnagyobb problémám talán az hogy nekem vállig érő hajam van és hiába vasalom, mindig kunkorodik a vége, ami elég idegesítő, ezért is szeretnék póthajat venni, nem tudom kivárni míg megnő. De az nem fog látszani, ha például kivasalom? Mert ha be tudom göndöríteni, akkor nem hiszem hogy annyira látszódna. Mindennapi viselethez venném egyébként, tényleg nagyon kényelmetlen?
2013. szept. 7. 01:30
 1/2 anonim válasza:
nagyos sok féle méretű és főleg alakú csatos póthaj van, ha nem a kínaiban veszed meg, akkor biztos nem fog látszani. Ez eladók készséggel segítenek a használatról felvilágosítanak, de neten is lehet rendelni sok leírás van mindenhol
2013. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :)
2013. szept. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!