Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthajjal kapcsolatban...

Csatos póthajjal kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés

Vaterán szeretnék rendelni, de több kérdés is megfogalmazódott bennem.

Annyit tudok hogy mindenképp emberi hajat akarok nem műt, kb. olyan 100gr és 50cm-re gondoltam, de nem igazán értek hozzá. pl. Hány csatos a min.?

1.) elég nagy a választék, honnan tudhatom melyiket érdemes?

2.) festett hajam van, a festék szerint világosbarna, a hajamon nagyon sötét, mit tegyek hogy biztosan eltaláljam a nekem passzolót? vagy be lehet majd festeni?

3.) elég rövid a hajam, oldalt nagyjából vállig ér, hátul viszont csak a nyakam közepéig...de elég dús, akkor így menni fog a dolog? nagyon nem tetszik ilyen röviden:S

4.) rendesen fog nőni a hajam közben, nem roncsolja ha gyakran hordom?

ha valamit még tudnom kell megköszönném ha leírnátok:)


2011. nov. 6. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
38cm az milyen az meddig érhet?
2011. nov. 6. 13:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már pénzt adsz ki rá, szerintem ne vaterán rendeld meg, mert arra bármit irhatnak.

Az a legjobb, ha europait veszel, mert az passzol a te hajadhoz.

2011. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A vaterán meg ilyen szar oldalakról ne rendelj mert én is rendeltem és nem is jót küldtek ki :) aztán rendeltem itt

[link]

nem roncsolja a hajadat. csak jól kel felrakni meg egyezzen a haj szín bár lehet festeni én azért nem hordom mert nem akarom befesteni !

2011. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!