Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon idegesít.

Mit tegyek? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Mikor a testvérem barátja itt van akkor csak azt hallom állandóan hogy csókolóznak és kifejezetten IDEGESÌT.. Az a baj hogy kicsi a ház, és egy szobában vagyunk. Hogy beszélhetném meg vele, hogy fogják vissza magukat? Szüleim is mondták már neki hogy...na de nem hajlandó felfogni. Már előre félek, hogy mi lesz akkor, ha arra a dologra kerül a sor. Segítsetek kérlek!! :(
2013. szept. 7. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ők is jobban örülnének, ha lehetőség szerint magukra hagynád őket.

Ha majd te is olyan korú leszel, mint a testvéred, könnyen lehet, hogy te is ennyire kívánni fogod a testiséget.

2013. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni? Írtam hogy NINCS másik szoba.. Most menjek ki csak miattuk az udvarra, vagy mit gondolsz? Éjszaka ott megfagyok..
2013. szept. 17. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, valószínűleg ez a baj, hogy nem tudok olvasni. Véletlenül sem lehet elfogadható, hogy azt feltételeztem, hogy ez nem éjszaka történik, és azt, hogy nem alszik ott a szobában. Pedig számomra ezt sugallta a szöveg. Ilyen kontextusban érthető lett volna, hogy azt tanácsolom, menj el valahová addig, egy sétára vagy ilyesmi.


Nyilván nem logikátlan, amit leírtál, és nyilván ki kellett volna találnom a leíratlan gondolataidat is, de hát aki nem tud olvasni, az nyilván gondolkodni sem.


Elnézést, hogy próbáltam segíteni. Le kéne már szoknom erről.

2013. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!