Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal és a...

Mit kezdjek magammal és a problémákkal? (nincs életkedvem)

Figyelt kérdés
Jövőre végzek a középiskolával és sajnos elég nagy célokat tűztem ki magamnak. Külföldön szeretnék továbbtanulni de még csak középfokon beszélek angolul..Aztán van a szerelmi bánatom..csalódás,ami még jobban levett attól hogy legyen kedvem élni,egyszerűen nem látok előre,félek. Nem szeretek itt lenni. Kamu barátok,utálkozó emberek vesznek körbe. Ezért is szeretném elhagyni ezt az országot és új életet kezdeni. De félek mert tudom hogy borzasztó nehéz ez az egész.. Miért van ez az érzés? Másoknak is van ilyen? Nem találok kiutat
2013. szept. 8. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg nem félni, kezdj el valamit ami elvonja a félelmedet, és egyszer majd csak észreveszed hogy külföldön vagy és boldogan élsz :) nekem amikor nincs életkedvem mindig edzek, mert olyankor kikapcsolódok nem gondolok rosszra, kezdj el teis edzeni :)

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok csak én 2. os gimnazista vagyok, ki szeretnék menni külföldre, de amikor belegondolok jobban ,folyton elmegy a kedvem. :(

2013. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!