Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék vele nagyon...

Hogyan lehetnék vele nagyon jóban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam.Már jóban vagyunk, de az a baj hogy szinte mindig én megyek oda hozzá a suliban is.. meg ő szünetekben inkább focizik a haverjaival.. mindig is nagyon jóba voltam a fiúkkal, de most nem tudom hogy "közeledhetnék" hozzá barátilag.. ötletek?:/ lány vagyok:)

2013. szept. 11. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha inkább a haverjaival lóg mint 1lánnyal akkor nem érdemes törni magad. elmondom velem hogy lenne: ha lenne 1 lány barátom aki kedves meg minden akkor mindig ÉN keresném szünetben. (főleg ha ő is nagyon kedvel) ha nem kedvelem annyira akkor annak megvan biztos az oka. ha nem mondja szemtől szembe akkor nem tudom mire gondol (mármint ha úgyérzi hogy nem "törődök" vele eléggé) kicsit furcsa lenne haodajönnél hozzám például és mondanád "zavar hogy a haverjaiddal focizol. találkozhatnánk gyakrabban" nekem pl nagyon jól esne mert eléggé szeretethiányom van de másnak lehet tényleg furán hangzana. visszatérve rád. ne törd magad. ha nincs más barátod akivel ilyen jól kijössz akkor érdemes próbálkozni de amúgy nem. :) sok sikert azért
2013. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
haggyad békén úgy is ßuzi
2013. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

miért lenne b*zi?-.-

1. válaszoló, köszönöm a válaszod:)

2013. szept. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!