Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehetnék jóban apámmal?

Hogyan lehetnék jóban apámmal?

Figyelt kérdés

van két tesóm velük rengeteget törődik meg minden. de velem állandóan veszekszik, meg igazából semmit sem tud rólam.(de nem is akar) sokszor próbálok beszélgetni vele meg minden de mindig "dolga van"://

én már ezt nem tudom elviselni..mondhatni nincs is már apukám. mindent próbáltam már vele..még családsegítőhöz is jártam..de semmi..beszélgetni sem lehet vele..

valaki segítsen. szeretnék végre apukát.!!:((

am 13éves vagyok..


előre köszönöm a válaszokat, nagyon szeretnék kibékülni és normálisan élni vele.!!



2013. jan. 19. 18:35
 1/6 anonim válasza:
túlteszed magad rajta, nekem is ez volt és most huszonévesen mikor dolgozni kezdtem már néha érdeklődik...
2013. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon remélem..


már csak az a baj h a hátralévö gyerekkoromat (5év) "apa nélkül" kell leélnem..

ezt nemszeretném..:'(((

2013. jan. 19. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
jobbulást:) látom lejárt a nyugtatód ideje.
2013. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erről beszéltél már vele? Mond el neki is hogy mit érzel. Ennél többet nem tudsz tenni
2013. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előszöris nyugalom.Mindenre van megoldás.Beszélj vele mondd meg neki mi bánt és hidd el most biztosan fog veled beszélgetni.Anyukádnak már beszéltél erről a dologrol?mondd el neki,hátha tud valami közös programot csinálni,ahol csak te meg az apukád lennétek.Majd irj választ,hogy hogy alakult.
2013. febr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amikor megszületett a húgom, úgy éreztem, h a szüleim elhanyagolnak, meg nem is foglalkoznak velem. egyszer otthon hagytak (5 évesen) anélkül hogy szóltak vna hogy bárhová is mennek. később elmondtam nekik hogy ez nekem milyen rosszul esik és akkor bocsánatot kértek és minden rendben lett. szerintem ha beszélsz vele, akkor köztetek is rendbe jönnek a dolgok. 16/l
2013. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!