Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok az oldalamhoz?...

Mit szóltok az oldalamhoz? (meleg téma)

Figyelt kérdés

melegekről írok szóval aki nem szívleli a melegeket vagy magát a témát azok nem nézzék meg


most kezdtem ezt a történetet szóval még friss nagyon

mit gondoltok ?

jó történet eddig ?

több meleg téma kéne ?

részletesebben a dogokat ?



2013. szept. 11. 19:17
1 2
 11/18 anonim válasza:

Szia!


Szerintem elég jó a történet :) Nekem tetszik :D Szivesen olvasom tovább, remélem, hogy lesz folytatása^^


17f

2013. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
2013. szept. 14. 22:46
 13/18 anonim ***** válasza:
Ehhez kár új kérdést nyitni. Rosszabb, mint eddig. Nagyon nehéz lenne megtanulni a helyesírási szabályokat? Bekezdéseket használni? Megtanulni egy picit fogalmazni?
2013. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
aha nagyon nehéz és lusta vagyok tanulni
2013. szept. 14. 23:11
 15/18 moonlightsentinel ***** válasza:

Helló! Én is meleg vagyok, és amatőr író :P Szóval hidd el tényleg segítő szándékkal írok, de hát izé...

Szóval az, hogy írsz (meg mindenféle önkifejezési forma) tök jó dolog. Amíg csak az asztalfióknak írsz, vagy saját szórakoztatásodra, addig úgy írsz, ahogy akarsz.

Viszont ha már publikálod (vagy kiteszed egy internetes oldalra), és esetleg pozitív véleményeket is szeretnél hallani róla, akkor be kell tartani bizonyos szabályokat. Például a helyesírás. Egyébként nem is értem, ha Wordben írsz, aláhúzza neked, ami hibás, nem tűnt fel, hogy az egész csupa piros? Az nem csak díszítősor.

A másik, hogy túl sok a párbeszéd, kevés a leíró rész. A karakterábrázolás elég gyengus, és a karakterek reakciója nem reális. Sok magyartalan mondat van stb. Ezek a dolgok gyakorlással orvosolhatók, de a helyesírás nem, és az legyen az első.

2013. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Rendes voltam, rászántam az energiát a további részek elolvasására.

A helyesírási hibákon, meg azon kívül, hogy csak párbeszédek vannak benne, komoly probléma, hogy a párbeszédek katasztrofálisak. Olyan életszerűtlenek, hogy egy pillantig sem lehet komolyan venni. És közben a történet (ha ezt lehet annak nevezni) közben lapos és unalmas...de az biztos, hogy amikor azt olvastam, hogy a CSELÉD palacsintát sütött, akkor azért röhögtem egyet a dolog abszurditásán...

2013. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 moonlightsentinel ***** válasza:

Igen, a cseléd az nekem is szemet szúrt :) Meg az a rész, hogy - Szakítok veled. - Ok, akkor megyek szia.

???

2013. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a szakítás vagy a kutya beszerzés volt az abszurdabb, de minden egyes párbeszéd valamilyen abszurd drámát idéz, leszámítva azt az apróságot, hogy ez itt nem szándékos...
2013. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!