Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért szeretne minden...

Vajon miért szeretne minden fiú első látásra járni az egyik barátnőmmel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Külsőre nem csúnya, de nem is szépségkirálynő. (Ne értsetek félre, én meg aztán végképp nem vagyok az :D) Persze a szépség relatív... na de minden fiú ismerősének/idegeneknek az utcán az lenne az ideálja? És mivel itt idegenekről/új ismerősökről (is) van szó, így valószínűleg nem a belső alapján, hiszen még nem is ismerik. Akkor vajon mi az, ami annyira megfogja őket?

2013. szept. 11. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet róla
2013. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó a kisugárzása.
2013. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt van. [link]
2013. szept. 11. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vonz, sőt taszít
2013. szept. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vmi03 ***** válasza:
Szemei vhogy olyan furcsák
2013. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy rossz fényképről nem jön át a személy kisugárzása. Bizonyára van benne valami. Kérdezd meg a fiúktól, akik szeretnék, ha fennakadna náluk (rajtuk). :D)))
2013. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem ismerem őket, me az gondolom neki (barátnőmnek) se esne valami jól, illetve úgy tűnne, mintha irigykednék, szóval ezt inkább kihagyom, ha nem baj. :)
2013. szept. 14. 11:10
 8/8 anonim válasza:
már bocs de a barátnőd elég csúnya
2014. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!