Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két 14éves lány vagyunk és...

Két 14éves lány vagyunk és szeretnénk Thai-boxra járni. De hallottam olyat is hogy az első edzésen eltörik az orrod? Nemtudom igaz-e.

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ugyan nem Thai-boxolok, de ez nagyon nagy hülyeségnek hangzik.
2013. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem igaz, bár törések előfordulhatnak, de az esélye kevés, hogy rögtön első edzésen, ráadásul a lányokra jobban figyelnek.
2013. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem,Köszi.De még mindig nem bizonyosodtam meg róla hogy ez nem igaz.Én ezt hallottam
2013. júl. 29. 14:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Talán ha véletlenül behúznak egyet.De akarattal nem hiszem.
2013. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi.De én ezt a kérdést úgy értettem hogy szándékosan az edző eltöri, hogy megnézze mennyire bírod a fájdalmat és ezek szerint alkalmas vagy-e ehez a sporthoz..
2013. júl. 29. 14:52
 6/18 Szergej55 ***** válasza:
Olyan biztos, hogy nincsen. Járjatok thai boxra, nem eshet komoly bajotok!
2013. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi most már biztos vagyok benne hogy nincs ilyen:)
2013. júl. 29. 15:11
 8/18 kovpet ***** válasza:

"szándékosan az edző eltöri, hogy megnézze mennyire bírod a fájdalmat"


Őőő, szerinted ez nem lenne súlyos testi sértés és nem kerülne börtönbe az edző? OK, lehet, hogy egyszer ki lehet magyarázni, hogy sportsérülés, de hány tanítványa van egy edzőnek egyszerre? Na, annyiszor nem hinnék el, hogy véletlen volt :)

2013. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszii.:)Erre már én is gondoltam..De mivel nekem olyan ember mondta aki jár Thai-boxra jobban hittem neki..De most már nem hiszek benne:)
2013. júl. 29. 15:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem képletesen értette, tehát úgy, hogy az első edzés kemény, lehet, hogy hirtelen csapódik le a kezdőkön a gyűrődés. Kb. mintha azt mondta volna, hogy első edzésen megesznek reggelire, nyilván azt sem szó szerint értette volna.
2013. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!