Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számítsak a jövőmmel...

Mire számítsak a jövőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval 17 vagyok, most végzek a gimiben, és ha minden összejön, akkor le is érettségizek. A szüleimmel élek egy kis faluban, nem vagyunk se szegények, se gazdagok, átlagos keresete van a szüleimnek(kb. 170e Ft). Jól megélünk, de én nem ebben a kis faluban, ebben a házban akarok meghalni. Beszéltem a szüleimmel, hogy ha elvégzek egy fősulit és munkába állok(terveim szerint újságíróként vagy szociálpedagógusként) akkor valahol máshol az országban szeretnék magamnak egy kertes házat venni. Erre ők jól kiröhögtek, hogy úgyse lesz annyi pénzem soha. És hát tényleg elszomorodtam. Tényleg nincs kiút? Albérlet kilőve, mert az olyan mint egy börtön és azt is törlesztenem kell, ráadásul az soha nem lesz teljesen az enyém. Van aki ehhez hasonló gondokkal küzd, vagy küzdött? Mit tehetnék?

2013. szept. 12. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!