Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol és milyen mellszívót...

Hol és milyen mellszívót érdemes venni? Első babám lesz és szeretnék tanácsokat ezzel kapcsolatban! Árban mire számítsak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vettem kézit 3000ért, meg vettem gépit 25ezerért. A kézit használtam, R-med a márkája. A gépi nem jött be. Lassan én gyengén szívott, rohadt hangos, és büdös is.
2013. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kölcsön kaptam a keresztanya jelölttől,Avent a márkája és kézi.Elektromos mellszívót azoknak az anyukáknak ajánlják,akiknek marha sok tejük van és nem győzik a kézi mellszívóval lefejni a tejet.


29+3 hkm

2013. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes előre venni ill. elég ha akkor veszel, ha szükséged lesz rá mégis.

Nekem nem kellett volna, aztán kórházba kerültem sajnos és akkor férjem vett az első gyógyszertárban egy Medela kézit, ami teljesen jó is volt. ( [link]

Aztán sajnos csak a hátamon tudtam feküdni, mert nem mozoghattam, így vett egy gépit is - Pesztonkát, amihez plusz adtak orrszívót is. ( [link] Ezzel tudtam annyit így is fejni, hogy be ne gyulladjon még a cicim is. Az orrszívónak nagyon jó hasznát vettük még vagy 2 évig, de később csak a kézi mellszívót használtam (míg 2 hónap múlva utol nem értem újra a fiam étvágyát), mert a gépi nagyon hangos lett volna éjszaka és macerás tisztítani.

2013. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első babámnál Avent kézit kaptam kölcsön, de azzal nem boldogultam, a másodiknál Tomme tippee kézi mellszívót vettem és szuper volt, én ezt ajánlom!
2013. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
medela kézi mellszívóm van nekem is mint az utolsónak, teljesen jó, de ráér akkor megvenni amikor szükséges, mert van akinek meg teljesen felesleges :) nekem sajna kellett, 1 hónapig használtam, azóta újra dobozban van és nem használom.
2013. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Avent gepi volt. De nem voltam vele megelegedve, szerintem a kezi jobb. Amugy az Avent a jo marka, csak maga a gepi nem jott be. Nekem nagyon keves tejem volt, a kicsim meg eleg ehes volt, es a gepi nem sziv annyira erosen. Ugyhogy nalam ez a kereslet kinalat elmelet nem alakult ki. Szopi utan szinte semmi tejem nem maradt, majd egy oraval ra fejtem, de kislanyom 2-2.5 orankent evett, igy a kovetkezo etetesnel nem volt eleg a tej, igy amit lefejtem uvegbol oda kellett neki adnom. NEm tudom h a kezi mennyivel hatekonyabb lett volna, de nekem a gepi nem valt be. Pedig az avent gepit at lehetett valtani kezire, de megsem valt be igy sem. Mellesleg joval dragabb mint a kezi.
2013. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem avent gépi volt, teljesen meg voltam elégedve vele, nagyon jól szívott. Igaz: egy kezemen meg tudom számolni, hányszor kellett.
2013. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az AVENT kézi a legjobb, rengeteget fejtem vele (többfélét is próbáltam, de össze sem hasonlítható). Tizenegynéhány ezer ft.
2013. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!