Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vállalkozói tervet kell...

Vállalkozói tervet kell készítenem. A lényeg az, hogy valami főzéssel, vagy sütéssel kapcsolatos dolog legyen. Esetleg tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Iskolába kell vállalkozói tervet készítenem ,amit persze majd meg is kell védenem. Semmiképpen sem akarok olyat , amit sok ember választ. Valami egyedit akarok. (pékség, cukrászda, étterem ezeket választják általában)

Nagyon fontos lenne. Köszönöm


2013. szept. 13. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ötlet lenne, ha olyan éttermet "csinálnál", ahol olyan ételeket szolgálnak fel, amit például a 17.-18. században készítettek. Nagyon sok ilyen recept van fent a neten is (például a kandírozott ibolya, rózsa, stb..) ez egyedi, érdekes hisz ezáltal nagyon sokmindent megtudhatunk a régi korról.
2013. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Na ilyen ötletekre gondoltam .:D Nekem soha nem jutott volna eszembe.
2013. szept. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!