Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg az előfize...

Hogyan tudhatom meg az előfizető nevét és címét, tudnátok segíteni? T-mobilenál nincs ilyen aktív szerződés, talán Németországban vásárolták a Google keresés alapján. 06308391840 Várom a segítéget mindenkitől!

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 21:17
 1/6 anonim válasza:
Tudakozó, hacsak nincs titkosítva.
2013. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg titkosítva van, akkor sehogy. Németországban nem valószinű, hogy magyar T-s kártyát vettek.
2013. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos titkosított szám. Interneten keresztül vásároltam tőle, előre utaltam. Csak a nevét tudom, tel. számát, email címét és hogy Pécsen lakik.
2013. szept. 14. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

"Interneten keresztül vásároltam tőle, előre utaltam. Csak a nevét tudom, tel. számát, email címét és hogy Pécsen lakik."


Helyesbítenélek: tudsz egy telefonszámot, amin korábban elérhető volt. Se a neve nem biztos, se a pécsi lakhely.

2013. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Tudakozóban dolgozom. Egy dolgot tehetsz, feljelentheted az illetőt a rendőrségnél, egyedül nekik adjuk ki a titkos előfizetők adatait, de csak akkor, ha feljelentés alapján intézkednek, őszintén szólva, gőzöm sincs, hogy ez a folyamat hogy zajlik, nekem a hatásköröm a "megadom a legközelebbi rendőrkapitányság telefonszámát"-ig ér el a kezem. Mellesleg mi, kezelők is csak egy információt látunk, hogy "az előfizető adatai titkosak" egy vörös téglalapban, fehér betűkkel.
2013. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudakozóból sem tudod az összes telefonszám tulajdonosának az adatát. Én pl két napja vettem egy telefont feltöltőkártyás számmal Tescoban, semmi adatot nem kellett megadni hozzá. Anyukám a volt barátnőm nevére vett telefonszámot használja (csak a telefon kellett, a szám nem, az már volt). Plusz az ilyen feltöltős telefonszámok simán adhatók-vehetők, még a szolgáltató sem feltétlen tudja, hogy kihez tartozik. Legfeljebb cellainformációt tudnak lekérdezni. A bankszámla-számból több és biztosabb adat tudható meg egy feljelentés esetén. Amit nem magad miatt érdemes megtenni, hanem az esetleges későbbi károsultak miatt. Azt a pénzt valószinűleg soha, de legalábbis évek múlva fogod visszakapni.
2013. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!