Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit írnátok a bakancs...

Ti mit írnátok a bakancs listátokra?

Figyelt kérdés
Először is nem sajnáltatni akarom magam !! Nemrég diagnosztizáltak nálam heredaganatot ! Kemóra járok kb 2 hetet adott a doki,másfél hónap múlva lennék 21 szeretném megélni (tudom ez már semmit sem segítene de szeretném boldoggá tenni a szüleimet meg a barátnőmet aki mindig mellettem van annak ellenére is,hogy tudja nemsokára THE END ! Nem arról van szó,hogy feladtam de most ha ennyi volt megírva akkor ezt a "röpke" 20 évet is köszönöm,imádok élni ! Mindenem megvolt családom (csak sajna nekem nem lehet már ) sok tervem volt a barátnőmmel elég családcentrikus vagyok ( 2 gyereket szerettem volna)A mi kapcsolatunk nagyon példás kis minta kapcsolat mindent megadtunk egymásnak érzelmileg ! Nem kérek igénytelen mocskos kommentárt mert nem azért írtam ,hogy leoltogassatok mint egy kapcsolót ! A bakancslista az,hogy mit csinálnátok az életetkbe ha kis kevés idő maradna már ! Köszönöm nektek aki végigolvasta !

2013. szept. 14. 12:56
 1/2 $tinson válasza:

Ez attól is függ milyen beállítottságú vagy. Amúgy amiket én csinálnék: a lehető legtöbb időt tölteni a szerettekkel, extrám sportokat sorra... Bunjee jumping mindenféle helyeken. Utazni amíg és ameddig tudsz... Bulizni egy jót a spanokkal. Elmenni egy jót lövöldözni. Most hirtelen ennyi jut eszembe. Esetleg kipróbálhatsz olyan dolgokat amikben azelőtt nem hittél.. Spirituális cuccokat is akár.:D

Remélem tudtam segíteni. Kitartást!:)

2013. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JohniDaren válasza:

Ha ez igaz, akkor nagyon sajnálom! Azért ne add fel a rák betegek 2/3-a túléli!

Én szeretnék eljutni a Kanári szigetekre, neked is ajánlom, találkozné a Linkin Park tagjaival, jótékonykodnék, elmennék a Karib szigetekre, befesteném a hajam lilára és paintballoznék. Én ezeket csinálnán, de nem tudom te milyen személyiség vagy.

2013. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!