Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló ciki...

Voltatok már hasonló ciki helyzetben? :D

Figyelt kérdés
Buliban voltunk és az egyik barátommal(fiú) ültünk és beszélgettünk...kicsit be voltunk csípve és nagyon fájt a hasam aztán véletlenül kiszaladt egy puki :D Nem tudom hogy hallotta-e egyáltalán a zenétől de nem szólt semmit...vagy mert tényleg nem hallotta, vagy mert nem akart bunkó lenni, nem tudom :D de nagyon szégyenlem magam és nem merek beszélni sem vele mert mindig az jár az eszemben hogy biztos most arra gondol miközben beszélgetünk is, hogy akkor ,,mit,, csináltam :D
2013. szept. 15. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azt ne mondd, hogy szarni is szoktatok, mert egy világ fog bennem összedőlni:(
2013. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem épp így nevezném,de igen..szoktunk néhanapján :D nincs mit tenni..ami bemegy valahol ki is kell jönnie :D de nem is ezzel van a gond :D hanem hogy haver előtt történt az ESETEM :D
2013. szept. 15. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem ha haver akkor rohadtul nem ez jár az agyában hogy uhh ez multkor mellettem csinálta a dolgát.különben is pasik vagy haverok sztem szoktak ilyet,lakotársak meg mittudjamén,nem lehet azt mindig visszartani... :O ;P
2013. szept. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!