Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok vagy mik a...

Mit gondoltok vagy mik a tapasztalataitok a Buksza sorsjegyről?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem egy átfogó véleményem van úgy általánosan a sorsjegyekről. Utálom őket, mert így is, úgy is csak pénzlehúzás a vége. Ha nyerek is vele, akkor max. a jegy árát, amiből akkor már veszek még egyet. Illúziónak jó, hogy nyerhetsz vele, de én nem ismerek, nem is tudok olyanról, aki milliókra tett volna szert vele. Valami referencia kéne amúgy az ilyen szerencsejátékokra, hogy az emberek tényleg nekiálljanak, mert csak úgy az ismeretlenbe lépni, elég céltalan és felelőtlen...
2013. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Az én legnagyobb nyereményem eddig 26000 Ft volt rajta,de ismerek olyat aki 100000-et nyert vele.Az első válaszolóra ne hallgass,tipikusan az az ember aki vesz egyetlen darab vesztes sorsjegyet és elkönyveli csalásnak az egészet amin senki sem nyer pedig csak ő a szerencsétlen.Minden sorsjegy hátulján fel van tüntetve a nyerési lehetőség,a Bukszán is:a nyerési esély 1: 3,32.Az is rajta van hogy sorozatonként (egy sorozat 2,5 millió darab sorszámozott sorsjegyből áll) egy 50000000,három 5000000,ötven 100000,stb...nyertes sorsjegy van szóval hogy nagyobb összeget nyerj itt is elég nagy szerencse kell.De szerintem néha egy-egy darab vásárlása belefér hiszen aki nem próbálja meg az nem nyer semmit sem.
2013. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Saját tapasztalatomat írtam le, és nem sarkalltam arra, hogy ne vegye meg. Ha nyer, isten áldja, ha nem, hát gondolkodjon el. Persze másra is költhetem a pénzem a szerencse helyett. Lehet nem nyerek vele 1 milkát, de jobb nem megpróbálni (SZÁMOMRA), mert ha meg elbukom, akkor ott fogok sírni. :)

A nyerési esély csak egy arányszám, nem feltétlen azt jelenti, hogy te az 1:32 esetén tutira nyerni fogsz 32 sorsjegy vásárlása esetén. Baromság. Lehet Nyíregyházán van az a kettő 1 milliós szelvény, de ha te megvásárolod a százezer sorsjegyet Budapesten (mert mondjuk 1:100000 az esély az 1 milkára), akkor se te leszel a nyertes, mert azok a szelvények Nyíregyházára jutottak el. Szóval lehet itt személyeskedni #2, de nem ismersz, csak teóriákra és általános következtetések alapján ítélkeztél most, így a helyedben inkább maradnék egy tartózkodó vélemény mellett mint amilyet én is kimutattam az első hozzászólásomban.

2013. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek nem inge ne vegye magára!Kitartok a véleményem mellett.Egyébként a nevében is benne van:SZERENCSEjáték,nem nyer vele mindenki,nem kötelező megvenni.Szerinted #2 a lottó is egy baromság,ugye?

A kérdezőnek pedig kívánom hogy vegyen egy Bukszát és nyerje meg vele az 50 millát!!

;)

2013. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Én is kitartok a véleményem mellett, csak te kifordítottad azt, és azért nem tetszett. :)


Legyen szerencséje, próbálja ki. Csupán én nem vagyok az a fajta.

2013. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nap mint nap veszek bukszát. Vettem egyet elöszőr nyertem 2 ezret beváltottam még egyet ügye így ingyen kaptam még egyet illetve kaptam egy ezrest beváltottam vettem még egyet 3 ezer forintot nyertem azt is beváltottam megint 3 ezerazt is utána 4 ezer aztán megint és 6 ezer forint.:D Szóval én mindig nyerek.:D
2013. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hallom bukszáról,hogy nagyon nyerős sorsjegy.Sajnos nem tehetem meg hogy 1000 Ft-okat dobáljak ki az ablakon,így eddig 1-szer mertem bevállalni,pont a jó tapasztalatokat hallván és elbuktam így azóta nem mertem egyszerre ennyit belerakni.Max 500Ft-osat veszek.De a Párom, a Szomszédasszonyomék pl "mindig nyernek vele".A postán is ez a hír járja.Hát ez van.Engem kicsit visszafogott a múltkori szerencsétlenségem.De amúgy átlagosnak mondható 1: 3,32 a nyerési esély.

Ja és ehhez a Nyíregyházás sztorihoz annyit,hogy a nyerési esély nem a főnyereményre vonatkozik.Hanem azt hiszem általában úgy van,hogy a nyerhető minimum összeg mindig az adott sorsjegy ára.Tehát azt garantálom,hogyha veszel (1:3,32-es esélynél mennyit is?) x sorsjegyet,abban benne kell lennie legalább 1 nyerőnek,mert szerintem a Szerencsejáték Zrt.-nek nem érné meg ezzel kockáztatni,hisz így is nyereséges a sorsjegy üzlet.Egyébként ebbe a számolásba most belekavarodtam,köszi ha ki tudtok segíteni (zárójeles kérdésben)!:) Sok sikert!

2013. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én az elején sok reményt fűztem hozzá, mert hallottam, hogy jó pár illető nyert vele.. meg 1000 ft-os áron értékesítik, így úgy voltam vele biztos nyer. DE NEM! 1000 ft-ért árulják, de semmivel se jobb mint a többi, összesen kb 15 alkalommal vettem, mert minden hónapba adtam neki 2 esélyt... hát nem kellett volna. A legnagyobb nyereményem 3000 ft volt, emellett ha jól emlékszem volt még 3x 1000 ft-os nyereményem, a többi mind bukta volt. Az a baj, hogy az emberek ha nyernek azt egyből elterjesztik mindenkinek, de ha 50-szer vesztik el vele a pénzüket, arról hallgatnak.. ezért hiszi azt sok ember, hogy ezekkel jó sok pénzt lehet nyerni. Én azt javaslom inkább tippmixezz, nem érdemes ezekkel a kaparósokkal foglalkozni, mivel akkor is árusíthatják ha már nincs köztük nyerő szelvéény.
2015. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem párom szokta venni 10 esetből 7-8x minimum az árát visszanyeri, de legtöbbször 2000 és 8000 közti összeget nyer vele.


Nekem még az árát se nagyon sikerült visszanyernem talán 1x, 2x.. 


Az esélye nagyobb mint a lottónak azért 

2016. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 leqvár válasza:
Minden hónapban veszek egyet. Az a 1000ft nem vág földhöz... Tavaly januárban nyertem vele 10 000ret utána sokáig semmit, még az árát sem. Idén meg februárban 2000ret. Am pont februárban nyert vele vki a faluban 5 milliót. A lényeg az aki teheti megadhatja neki az esélyt, de nem szabad rákattanni. Ismerek olyat aki ezreket elkölt rá feleslegesen havonta, mert vagy semennyit, vagy csak nagyon keveset szokott nyerni vele.
2018. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!