Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy furcsa kérdés, de...

Lehet, hogy furcsa kérdés, de ti hogyan és mivel (milyen eszközökkel, milyen módon) takarítjátok ki a wc-t, zuhanyzót és az egész fürdőszobát?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel a dolog, mert én nem tudom, hogyan fogjak hozzá!
2013. szept. 16. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

wc:

Domestosszal a wc belső részét kisikálom a wc kefével. Kívülről meg antibacteriális spray-vel tisztítom meg a wc külsejét, az ülőkét. Ha kész van, akkor a wc-be nyomok egy kis toalett gélt.

Ilyeneket használok márkától függetlenül

[link]

[link]


[link]

Kád /zuhanyzó:

domestosszal mosom ki a kádat,amit dörzsivel takarítom vagy szivaccsal. A csempét is. A végén szintén antibacteriális spray-vel törlöm le. Időnként használok cillit bang spray-t a fuga tisztításához.. De bevallom őszintén, hogy a sima 20%-os ecet sokkal jobban tisztítja a fugát mint bármelyik takarító eszköz..

2013. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

rossz hírem van, bele kell nyúlnod a wcbe

mosószert a szivacsra meg a csészébe osztán dörzsikézz! a perem alatt is

zuhanyzó ugyanez

mosószeres szivacs dörzsis felével neki a csempének meg a kabin ajtajának körbe szépen.. dörzs-dörzs-dörzs mindent! ha nem elég, akkor körömkefével!

csempénél simítsd végig az ujjadat rajta.. a vízkő miatt érdes lehet... ha jól dörzsölöd, akkor sima lesz utána:) miután a kabin minden falát ledörzsölted, és habos minden, fogd a zuhanyrózsát, és öblítsd le.. aztán jöhet a zuhanytálca ugyanígy

érdemes fehérneműre vetkőzve megejteni a dolgot, de akár meztelenül is csinálhatod, végülis nem divatbemutató, praktikus, hogy ne vizezd össze a ruhádat:D


wc ugyanígy dörzsi, aztán öblít


kézmosó dettó

a fürdőszoba többi területén csak gőz csapódik le, úgyhogy figyelj a penésszel, sarkakban megbújhat.. fürdés után hagyd nyitva a fürdőszoba ajtaját, hogy kiszellőzzön a pára!

a földet simán felseperni és felmosni kell


fontos szabály! hipót sósavval ne keverd össze, mert a felszabaduló klórgáz belélegezve akár halálos is lehet!

jah, sav... a wc-t időnként savazd ki (mm a lefolyót) mert a vízkőtől szűkül a cső.. ennek nézz utána, mert nem vagyok biztos, de szerintem csak beleöntesz jó sok sósavat:D lehetőleg viselj egy vastagabb gumikesztyűt ilyenkor

2013. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!