Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnék gátlástalan...

Hogyan tudnék gátlástalan lenni a barátom előtt? Már attól is zavarba jövök, ha felhúzza a pólóm. Az egész olyan furcsa még.17/L

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
mert még új érzés neked. Hidd el ha hagyod hogy ö irányitson téged az elején akkor látni fogod hogy mennyire szereti a pucér testedet nyalogatni :D
2013. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszokod.
2013. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne huzigálja a pólód, csak alulról öltöztessen
2013. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
meg fogod szokni, nekem is nehéz volt, mert nagyon szégyellős voltam. pár hónap..:)
2013. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a btodban van a hiba. Nem tudja ugy felhuzni a polod, lehuzni a bugyid, stb, hogy te azt érezd közben, hogy hatalmas ajándékot kap töled.
2013. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én örülnék ha a pasim húzogatná a pólóm... :/ Megszokod ne aggódj.

17/L

2013. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Sehogy - van, akiknek lazán megy, másoknak nem.

Egyszerűen bízd rá magad. Először én még attól is húzódoztam, hogy megölel, megcsókol (nála aludtam két hét ismertség után), mert féltem, hogy nem tud leállni. De esze ágában sem volt bántani, helyette finom határozottsággal vitt egyre tovább és tovább.

A legközelebbi együtt alváskor testápolóztunk (mindent, a péniszét is - természetesen én, hadd szokjam), aztán együtt fürödtünk (nekem "kellett" megmosnom őt). Akadt, mikor tejszínhabot hozott... szóval ilyesmikkel remekül feloldotta a gátlásaimat. Hülyéskedve sokkal kevésbé volt kínos. :)

2013. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!