Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések. Milyen ruhába lehet...

Animések. Milyen ruhába lehet öltözni? Van ilyen anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok:D bolondballagáson (tudom, tudom, messze van még meg minden de már ezen gondolkodom xD) valami zombi animénak akarok beöltözni. Arra gondoltam, hogy 120 centis fehér parókám lesz, és "white screen" kontaktlencsém... de több ötletem nincs... se smink terén se más terén.. igazából most engem a ruha érdekelne jobban, hogy mibe öltözzek, mert duci vagyok, és úgy normális animékhez illő ruhák nincsenek a méretemben.. :DD

Mibe öltözzek? Ja és van valami fehér, hosszú hajú anime, ami ilyen zombi féleség? :D:D


2013. szept. 16. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A Kore wa zombie desu ka-ba van egy hosszú fehéres hajú csaj, asszem Eucliwood Hellscythe, de nemtom, hogy Ő zombi-e.
2013. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eucliwood nem volt zombi, nekromanta volt :D sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni de gondoltam helyesbítek..
2013. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor bocsesz, mondtam hogy nem tudom :D
2013. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Esetleg Shiro a Deadman Wonderlandből?Bár ő nem zombi.
2013. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem muszály zombi :D megnéztem, Eucliwood jobban tetszik. Ha nem akarok ilyen páncálokat felvenni, akkor mit vegyek?:DDD
2013. szept. 17. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A paroka meg a lencse adott, uh szerintem beoltozhetsz akar halalistennek is, tobb mangaban is benne vannak, sokfelekeppen abrazolva. szerintem talalnal magadnak valot
2013. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!