Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban tényleg azt...

Németországban tényleg azt oktatják az iskolákban, hogy a homoszexualitás teljesen normális dolog? :O

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de ha oktatják is, az miért baj? Ez az igazság.
2009. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Ja, én se vetem meg a homosexuálisakat.

A természet egyik tévedése, és ennyi. Ezellen nem lehet semmit tenni.

2009. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nekem nem baj, én nem vagyok homofób... csak meglepő...

mert ami Mo.-on folyik az szégyen-.-'

2009. nov. 4. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Bár már mi is itt tartanánk... :( Selejt ország ez a magyar. És nem csak emiatt!
2009. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont akkor voltam Németbe a nyáron mikor ott volt ijen Meleg parádé vagy mi..senki egy rossz szóval nem szólt hozzájuk tök békés volt..én ott ledöbbentem oO
2009. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Igen.

Arrafelé a tüntetések is egész másképp mennek.

Nincs anyázás, kocsigyújtogatás, macskakődobálás, de nincs kardlappal oszlatás, polgárverés és vízágyúzás sem.

Ha valami nem tetszik, a tömeg kivonul egy térre, transzparensekkel, meg minden és leülnek, azt csöndben várják, amíg a rendőrök odamennek és egyesével elviszik őket. Nem is nagyon ellenkeznek.

2009. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!