Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a ps3 amban kicserélem a...

Ha a ps3 amban kicserélem a winchestert és úgy telepítek rá cfw-t és vissza cserélem a cfw-t akkor az eredeti winchesteren az eredeti fw marad? Bocsi hogy eléggé furán fogalmaztam.

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen flash/hack/kalóz dolgokat ne nagyon kérdezgess errefelé, nem komálják.

Ne legyél spúr, vásárold meg a játékot, ha tetszik. Használtan az eredeti ár töredékéért is megkapsz egy játékot. Mondom ezt úgy, hogy nem éri el a fizetésem a 6 számjegyet.

2013. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megszoktam venni a játékokat csak olyanokat akarnék letölteni amit nem tudok milyen és ha megveszem és nem tetszik akkor csak kidobott pénz de mondom eddig mindent megvettem amim van és mind 10ezer felett volt.
2013. szept. 17. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó hozzáállás. Sajnos PS3-hoz nincs tapasztalatom, XBOX-ról többet tudnék írni...

De okosodj egy konzolboltban (ahol van szerviz), ott tutira fognak segíteni.

2013. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TaKy99 válasza:

Először is: A firmware egy része egy belső flash memóriában van, így az általad felvázolt ötlet nem működik.


Másodszor: A PS Store-ból nagyon sok játék demója, jobb esetben még a Full Game Trial-ja is elérhető. PS Plus Tagként, pedig még exculsive demókat és triálokat is elérhetsz.

Illetve, ha használtan veszel dobozos játékot és gyorsan teszteled és arra jutsz, hogy nem tetszik. Akkor még nem csökkent az ára, így gyorsan eladhatod annyiért amennyiért vetted.

2013. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# igaza van

Másrészt ugye tudod hogy csak a 1000 és 2000 széria törhető?

Ha 3.55 ofw felett vagy akkor 10e ért vissza teszik neked rá 3.55 ofw-t onnantól meg azt teszel rá a mit akarsz.

2013. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Erre csak azt tudom mondani hogy régen is volt és most is van olyan amit úgy hívnak hogy DEMÓ. vagy ps-en 1 órás triál ami azt jelenti egy óra alatt bármit csinálhatsz a játékban mintha megvetted volna.

Ezt csak kevés játéknál láttam és nem próbáltam még ki az 1 órás time trialt mert nem volt olyan játékhoz ami érdekelt volna.

2013. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!