Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]


nem rég nyitottam pár napja, és kíváncsi lennék a véleményetekre. lehet az pozitív és negatív is nem baj, csak a fogalmazásomat ne kritizáljátok, mert tudom, hogy nem az erősségem. :D a chatbe is nyugodtan írhattok véleményt. :)


2013. szept. 17. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
maga a blog szépen néz ki, jól van megcsinálva (bár én nem bírom a rózsaszínt, de attól eltekintve). én a naplókat nem szeretem, van elég bajom a saját életemmel, másoké nem érdekel. :D meg a címe... hát először meg se akartam nézni de gondoltam adok neki egy esélyt xD szóval azoknak akik szeretik az ilyesmit, tökéletes, kis tinilányoknak meg egyebeknek.
2013. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hűha, ez aztán a kritika! :D
2013. szept. 17. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Az oldal témáját inkább nem kritizálom, a kinézet egész okés, DE! Nagyon, NAGYON szúrja a szememet a nagybetűk hiánya. Menüket, mondatokat tessék nagy kezdőbetűvel írni, mert ez nagyon zavaró, és sokat ront az összképen.
2013. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!