Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki egy áruház tető résznél...

Valaki egy áruház tető résznél leugrik az eséstől belehal vagy túléli?

Figyelt kérdés
Valaki például: egy 3 emeletes áruház tetőrésznél leugrik az eséstől meghal vagy túléli.Ha túléli akkor milyen csont törést fog el szenvedni?

2013. szept. 17. 17:26
 1/6 anonim válasza:
az legalab 6 meter magas en 15 meterol ugrotam le es semmi bajom bar parkour ozom es szinte bisztos hogy azert nem lett bajom nem szenvedsz semmi csont torest csak nez egy jo par videt a neten a parkourosokal akik ijesmiket csinalnak es hogy erkeznek a foldre ha megtanulod akor siman menni fog eloszor probald mondjuk 2 meter magasbol ha nem ugy csinalod ahogy ok csinaljak akor az csonttoresel jar de nem bisztos lehet csak ficam vagy kimegy a labad es most nem tdom hogy te akarod mer ez olyasmi amit ugy gondolok hogy te akarod de ha tevetem bocs ha van mg kerdesed akor irj privatot egyepkent tobb eves parkour tapasztalatal rendelkezem
2013. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, milyen kemény talajra érkezik, milyen testrészére, stb. Egy 3 emeletes áruházról való esést egy olyan ember, aki ilyen helyzetekre fel van készítve (Pl egy kaszkadőr) könnyebb sérülésekkel, esetleg 1-2 töréssel megúszhat. De a legtöbb ember ha bele nem is halna rögtön, de súlyos, gyakran halálos sérüléseket szenvedne.
2013. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Az sehogy sem 6 méter. ÁRUHÁRÓL beszélünk, nem lakóházról, egy áruházi emelet bizony nem 2 méter magas, inkább 5 körül mozog.
2013. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ÁRUHÁRÓL" ??


Elírtál egy betűt! Helyesen álruháról! De ha álruháról ugrik egy áruház tetejéről akkor ugyan úgy megütheti magát, nincs jelentősége.


Nem mindegy hova és hogy érkezel. Nyilván fejjel előre betonra esre egyértelmű a gerinctörés, de volt már aki panelból esett ki a bokrok közé és megúszta végtagtörésekkel.

Van egy rendőr ismerősöm, mesélte, hogy az otthonába akartak elkapni a kábszerest, aki az ablakon át próbált menekülni. Kiugrott az első emeletről, de a hülye az állával ráesett egy beton virágtartóra. Az állkapcsa közelebbi kapcsolatba került az agyával. Már eltemették.


Amúgy kedves kérdező le akarsz lökni valakit, vagy te akarsz ugorni?

2013. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én akarok leugrani.Szóval nem lehet meghalni.:(

Olvastam voltak olyan öngyilkosok: akik áruház tetejéről ugrott le és egyből meghalt,nem tudom hányadik emeletről leugrot és egyből meghalt.Sebaj keresek másik módszert a halálhoz.

2013. szept. 17. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már öngyilkolni akarsz miért nem gondolsz azokra a szerencsétlenekre akik össze kaparnak téged a betonról??

Ott lenne az agyad szétfröccsenve, tiszta vér minden, más meg mehet takarítani utánad???

És ha épp egy kisgyerek mellé esel, aki egész életében nem tudja majd elfelejteni a látványt??

Ennél már csak az a jobb mikor valaki a vonat alá fekszik.

Aztán lehet kirakózni meg van e az illető minden darabja...

2013. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!