Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagy baj ha nem megyek be...

Az nagy baj ha nem megyek be egyetemre vagy 3 napig csak úgy? Mert nincs kedvem bemenni/fáradt vagyok/elegem van mindenből. :/ Ugye nem fognak ezért kirúgni vagy valami? (Amúgy elsőéves vagyok)

Figyelt kérdés
Légy szíves normális válaszokat ez nekem nagyon fontos és nem akarok belőle bajt..

2013. szept. 19. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen előadásra nem kötelező járni. Ha tudod az anyagot anélkül is, akkor senkit nem zavar, ha nem jársz. Ha nem tudod az anyagot, az se fog zavarni rajtad kívül senkit.

Gyakorlatokra általában kötelező járni. Megmondják előre, hogy mennyit lehet hiányozni. Ha eléred, nincs aláírás és nem mehetsz vizsgázni se. Ez megint csak neked lehet fontos, ha szeretnél diplomát. Nekem csak jó, ha nem szerzel, nem leszel konkurencia.

Sok dolgot csak egyszer fognak elmondani, ha nem vagy ott, akkor senki nem fog utánad szaladgálni. Ez már nem a középiskola, ahol mindenki azon dolgozik, hogy neked legyen egy nyamvadt érettségid.

Ha neked nem fontos a dolog, vagy úgy érzed penge vagy minden tárgyból (tuti nem vagy az), akkor nyugodtan lógj a suliból.

2013. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos, eddig egyszer volt gyakorlatom és arról nem hiányoztam és az anyagot pedig be tudom szerezni csoporttársaimtól..Egyébként nagyon is jól tudom hogy ez már nem a középiskola és éppenséggel eddig mindent a szánkaba rágtak, segítőkész mindenki de ez lehet hogy csak itt megy így.Lehet hogy nálatok szemetebbek az emberek nem tudom..

És csak ennyit akartam tudni, hogy lesz e belőle gondom, de köszönöm a kielégítő választ és a papolást! Mellesleg miből gondolod hogy konkurencia lennék amikor azt sem tudod mit tanulok? És igazad van tényleg nem vagyok 'penge' minden tárgyból, de gyanítom, hogy te sem! És hogy őszinte legyek nem túlzottan érdekel (tudom ez most ellentmondásos)

2013. szept. 19. 23:44
 3/3 A kérdező kommentje:

(Elnézést telefonról írtam és véletlenül elküldtem a be nem fejezett kommentet) Tehát: tudom ez ellentmondásos de nem igazán érdekel mi történne ha nem vizsgázhatnék, ugyanis a szüleim akarták annyira nagyon, hogy tanuljak valamit amíg találok egy munkát külföldön! Őket viszont szeretem és nem akarok nekik csalódást okozni. De úgyis csak egy fél évig fogok egyetemfe járni.

Szóval mégegyszer köszönöm a cseppet sem leteremtő és igen hasznos (!) választ!

2013. szept. 19. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!