Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom, akivel 3 éve...

A barátom, akivel 3 éve vagyok együtt, megcsalt a barátnőmmel aki egyben osztálytársam is. Mit gondoltok erről? Mit tegyek? (lejjebb)

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk a barátommal. Én vagyok 17 éves, ő pedig 19. Sokszor voltak gondjaink, többször bukott le előttem azzal hogy más lányok után koslat, de hogy meg is csal, azt álmomban nem gondoltam volna. Bent maradt a facebookjában és utána néztem (tudom nem szép, de tudnom kellett, kivel vagyok együtt). Szinte csak lányokkal beszélget, az utca béli lánytól elkezdve mindenkinek írogat.. Pl.: "Ahj annyira szeretlek, most azonnal akarok adni neked egy puszit.. ahj tudom hogy csak barátok lehetünk.. :((( találkozzunk kérlek nagyon hiányzol".. Bepróbálkozott osztályomból is több barátnőmmel. De ez esett a legrosszabbul amikor megláttam hogy a barátnőmmel mi volt: "Hogy viselkedett ma a suliban Réka(én)? ..Normálisan úgyhogy szerintem nem tudja hogy kavartunk :) .. tőlem nem is fogja megtudni.. tőlem se.. de azért jó volt? igen csak rövid.. talizunk majd még? ahaa.." Aztán amikor lebukott ezzel a barátom, akkor jött hogy ő nagyon szégyenli magát, jaj nagyon megbánta és nem tudja miért csinálja ezt, de ha valamelyik csaj azt mondaná neki hoogy járjanak, akkor se hagyna el engem.. mert én vagyok az élete és ő beteg, el megy pszichológushoz és segítsek rajta stb.. de mondom rengetegszer lebukott már ilyenekkel és mindig a csillagokat leígérte nekem hogy soha többet nem lesz ilyen. A másik meg hogy ha kapizsgálok valamit, akkor nagyon tagad és még ő sértődik be.. Hazudni is úgy hazudik mint a vízfolyás..


Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy vajon miért csinálja ezt? Miért jó neki? A barátnőmmel aki azóta is a szemembe vigyorog és a barátnőmnek vallja magát, mit tegyek? (ugye holnap iskolában találkozunk) .. segítsetek :(



2013. szept. 22. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rúgd ki a fenébe!!ha eddig megcsinálta meg fogja ezután is.ne engedj magadból bolondot csinálni!!ez a sok magyarázkodás csak üres duma,nem veszed észre hogy csak kihasznál?
2013. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Együtt nem maradj ezzel a csávóval ... de ha van eszed ,a "barátnőd" sem áll meg többet előtted .Azonnal megszakítanám velük a kapcsolatot .
2013. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 H.István ***** válasza:
100%

Van egy pont, ahol meg kell húznia a határt mindenkinek. Szerintem a barátod már régen túllépte ezt a pontot. Az, hogy nem őszinte veled, az, hogy te nem bízol benne (mert megnézed a facebook-ját) annak a jele, hogy a bizalom köztetek már régen nem olyan, amilyennek lennie kéne. Ha minden félrelépést megbocsátasz, azzal engedélyt adsz egy következőre is. Megbízni nem tudsz benne, különben nem nyomoztál volna utána. Innentől kezdve felesleges lenne tovább csinálni. Ilyen embernél 100X jobbat is találsz. Fiatalok vagytok mindketten, nekem már az is furcsa volt, hogy 3 éve vagytok együtt. Mikor jelentkeztek az első problémák? Valószínűleg, már akkor nem működött valami.

A barátnődnek csak annyit mondj, hogy mindent tudsz és az övé lehet a pali. Utána pedig nézd levegőnek, ő is ezt tette veled, amikor "kavartak". A palidnak is mondd meg, hogy ha neki nem vagy elég jó és máshoz kellett menjen, akkor menjen és ne is jöjjön hozzád vissza. Nem érdemel meg!

2013. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H.István ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy ha beteg és ezzel tisztában is van, akkor mért jövő időben mondja, hogy el fog menni pszichológushoz? Miért nem tette már meg eddig? Miért van az, hogy csak akkor ígérget, amikor szorul a hurok?
2013. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!