Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van egy osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van egy osztálytársam, aki elég régóta tetszik, és most hétvégén, egy buliban el is mondtam neki, smároltunk, együtt aludtunk, de sajna van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sráccal mindig veszekednek, szétmennek, stb. Szerintetek ha megkérem a lányt, hogy szakítson vele, bele menne? Mert nagyon szeretem a csajt, nem hagynám ennyiben.
2012. jún. 26. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
19/F van esély rá, de az is lehet, hogy pont ezért meg haragszik rád! esetleg megkérdezheted a barátnőit :/
2012. jún. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát akkor szerezd meg magadnak, légy férfi! Ezek szerint nem is lesz nehéz dolgod :)
2012. jún. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kellően határozott ill. magabiztos vagy akkor könnyen dobhatja...
2012. jún. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :) ahhoz is eléggé el kellett bízni magam, hogy bevalljam neki :D bár ez nem fog remélem gondot okozni
2012. jún. 26. 02:57
 5/9 asddsajkléélkj ***** válasza:
Mondd el a barátjának, hogy smároltatok!
2012. jún. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Orfeus ***** válasza:

Ugyan abba a szituba vagy mint én, még a buli és az alvás is stimmel! :D Én amit csináltam, őszintén... Azt hiszem szeretett a lány, de bábként kezelte a barátja, akitől többszöri megcsalás után sem szabadult, pedig nagyon jó teremtés, senki nem kívánhat jobbat magának.


A barátjával konfliktusba keveredtem, de szokásos szájhős volt, nem is láttam igazából a fenyegetések után, pedig próbáltam győzködni h jöjjön el egy kicsit "beszélgetni" :P.


Kérdés az, hogy akar valamit a csaj, vagy csak natúrba jó volt veled smárolni...


Nekem nem jött össze, csak rosszabb lett, nem tudtunk miről beszélni a történtek után, elhúzódott tőlem, szinte kerül, ami rosszul esik, mert nem ezt érdemeltem volna úgy érzem, na mind1.


Lényeg az hogy vagy akar vmit tényleg, vagy csak hülyít, ezt kéne megtudni.


Amúgy, nem lesz könnyű, én máig ezen agyalok :D

2012. jún. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TheHutyutyu ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!!!! :D
2012. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan megkérheted rá, de azért vigyázz a csajjal! Én nem tudom összejönnék-e olyannal, aki tudom hogy már megcsalt valakit.
2012. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ja ez volt a legnagyobb dilemma :D de a barátja igen nagy tahó, és lehet mindenki jobban járna :D vagyis mi ketten :) hát nem kerül, sőt... a csókok után épphogy közelebb kerültünk
2012. jún. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!