Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha osztálytársam mindig beleszólna, és piszkálna, mikor együtt vagy a pároddal? (lent)

Figyelt kérdés

Csak suliban tudunk találkozni többet a barátommal, és van, hogy ölelkezünk vagy hasonló az osztály előtt. Van egy nagyon paraszt és nagyképű osztálytársam, aki mindig mikor együtt lát minket, mond valami hülyeséget,(van amikor egy egészen perverz dolgot...)vagy amikor az osztályban ülünk egymás mellett, odajön és elkezd hülyeségeket beszélni, főleg rólunk...vagy épp mikor elköszönünk és csókolózunk, mindig elkiáltja magát, hogy pfaj megint nyalakodnak meg hasonlóak :/

Nagyon tud idegesíteni, nem tudom mit mondjak már neki, vagy mit csináljak, hogy leszálljon rólunk.

Legfőképp azt nem értem, hogy minek kell beleszóljon? Vagy mit akar ezzel elérni,mi a célja, miért csinálja...-.-


(elég rég vagyunk osztálytársak, és még nem volt barátom, nem látott senkivel, nemtudom ez mennyire számit)

Ti mit mondanátok/csinálnátok? Nincs semmi ötletem már, pedig valami ütős beszólás vagy hasonló kellene, én kifogytam az ötletekből, adtok pár tanácsot, tippet?:D


2013. jan. 16. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne mások előtt csináljátok. Lehet, hogy egy paraszt, de nektek se megeröltető, ha elmentek olyan helyre ahol ketten vagytok vagy kint ahol nincs ismerősötök. Ennyi.
2013. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Éretlen hülyegyerek, nekem is voltak ilyenek annó, mert én is összejöttem egy sráccal a suliból.

Ezeket sehogy nem tudod leállítani, majd elunja. Ha nagyon zavar, menjetek más területre az iskolán belül, ahol nem lát titeket, és akkor nem fog beszólogatni.

2013. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Legjobb ha nem törődsz vele, éretlen a gyerek.
2013. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Én gond nélkül beleverném a betonba és kész.
2013. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én megkérdezném tőle.. mi van féltékeny vagy hülye gyerek ?
2013. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Beleverni a betonba akkor te jársz pórul mivel ő csak idegesített de fizikálisan nem lépett egyébként hétfőn volt a metropolba hogy a trollkodást 1 évig terjedő szabadság vesztéssel jutalmazhatják
2013. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha srác lennél, mondtam volna, h adjál neki. :D Így viszont maradt a beszólás, de ebben lehet erősebbet adni.

Érzékeny pontokat támadj, önbizalmat kell rombolni. Van barátnője? Ha nincs, tedd fel, hogy neki miért nincs? Vagy talán hiányzik? Esetleg egy "Ki kéne verned végre" szöveg sem az utolsó. Ha van, akkor említsd meg, hogy miért zavarja ennyire, talán az ő barátnője undorodik tőle? :D Lehet ezeket variálni. Megemlítheted a külsőségeit is, hogy ilyen fejjel/testtel maximum nézheti, amit csináltok, de Te örülsz neki, hogy ilyen élményekben gazdagíthatod szerencsétlent. Ha ezek nem is tetszenek neked, mindenképp az önbizalmat támadd undorító módon, elvégre az kell. :)) Ha revánsól, be ne fagyj.

2013. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Beleverni a betonba akkor te jársz pórul "


Van ilyen esetekre megfelelő ügyvédem :-P :-D

2013. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan tini hisztiről van szó, de ettől függetlenül éppen igaza is lehet a srácnak.


Szóval nagyon gusztustalan tud lenni, amikor valakik nyilvánosan nyalják falják egymást. Én ilyet sosem csináltam, mert tiszteletben tartom, hogy zavar másokat és ez illetlenség.


Azt viszont kétlem, hogy neki ez a baja, nekem inkább féltékenységnek tűnik.

2013. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja akkor nem szóltam;)
2013. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!