Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedi poén rendszám?

Egyedi poén rendszám?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék csináltatni egy ilyen vicces rendszámot, amire nevet szoktak írni, annyi kis kanyarral, hogy egy ebmlémának is rá kéne kerülni. nem tud valaki olyan helyet ahol csinálnak?

köszi


2009. nov. 5. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy öntapadós A4-es lapot, megrajzolod magadnak paintben szépen, kinyomtatod, kivagdosod, felragasztod és voálá, kész a matrica. Kell hozzá még egy műanyag lemez, de ezt szerintem elég sok helyen be lehet szerezni.
2009. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre is gondoltam, de mi van ha nem tudom szépen kinyomtatni? mert az öntapadós papír olyan fényes, és ha elmaszatolódik rajta a festék vagy nem szárad rá...
2009. nov. 5. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:

olyat kell venni, ami erre készül.

papírboltban kapható (Mediamarkban is)

2009. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mármint mit? hogy keressem? :D
2009. nov. 5. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:

pl. valami ilyen: [link]


de egyszerűen bemész és kérsz átlátszó öntapadós "papírt" amire tintasugarassal vagy lézerrel (amid van, de nem szabad másikat venni mert szar lesz) tudsz nyomtatni.


az is egy lehetőség, hogy kinyomtatod szépen és befóliáztatod.

2009. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!