Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl szép mit tegyek?

Nem vagyok túl szép mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok 12-15 éves koromban is kerültek a lányok mert nem vagyok szép azt már elkrültem, hogy depresszióba kerüljek emiatt de még mindig fen áll az, hogy amikor kimegyek az utcára akkor elbizonytalanodok, hogy én nem vagyok szép ők meg igen...

Mit csináljak?


2008. júl. 3. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

Én úgy vagyok vele, hogy senki sem tökéletes. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy!

...

2008. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
3%

gyújcsd fee magad pinokkióóXD

vagy akazd feee magad pinokkióóóXD

2009. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Izééékeh11 ***** válasza:

külgyél képet :P amúgy nekem meg rosszabb volt,ugyanis az iskolában minden 13-15 éves FIÚ azt mondta rám amikor meglátott engem a folyosón hogy milyen rusnya vagyok és ilyet mint én még sose láttak...viszont amióta rávettem anyámékat h befessem a hajam feketére a szőkéből,mindenki szebbnek lát és a szülinapomra is hajvasalót kértem amit eddig nem engedtek meg a szüleim és az a fura hogy most amióta ilyen a hajam,akik eddig cikiztek,közülük többen is megjegyezték hogy szép vagyok ^^ :P és amúgy énis mindig azt mondtam,hogy nem merek kimenni az utcára mert túl nagy,vastag,krumpli orrom van de ma már megvagyok magammal elégedve :)))

13L

2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!