Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csábításból jelesben az...

Csábításból jelesben az akciópont gyűjtés?

Figyelt kérdés
Szóval a játékban arról van szó ha meghívsz valakit a játékba és az beregisztrál és eljut az első epizódig akkor kapsz 30 akciópontot! Én ezt megtettem de nem kaptam semmit. Miért van ez?

2013. szept. 23. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
És el kell kezdenie a 2. epit! Amúgy nekem nem egyszer nem volt jó, szóval ez valami hiba..
2013. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Akkor nem én rontottam el !
2013. szept. 26. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A MEGSZERZÉS FELTÉTELEI

Ahhoz, hogy megkapd a 30 akciópontot és 30 dollárt, a barátodnak:

Rá kell kattintania a meghívó e-mailben a regisztrációs linkre,

és végig kell játszania az első öt epizódot.

IP címenként csak egy akció vehető igénybe. Ne hozz létre több fiókot!



Vannak még más lehetőségek is az akciópont gyűjtésre...



HOGYAN SZEREZHETEK AKCIÓPONTOKAT?

A napi ajándék akciópontokon túl egyéb lehetőségeket is biztosítunk, hogy akciópontokra tehess szert, és gyorsabban haladhass a játékban. A következő módokon szerezhetsz akciópontokat:


1. Flower Pawer:

(Ezzel a minijátékkal 0, 2, 5, 10 vagy 20 akciópontot nyerhetsz.)

Ingyenes, de naponta csak egyszer játszhatsz vele.


[link]


2. Klubok játéka:

(Ezekkel a minijátékokkal maximum 5 akciópontot nyerhetsz.)

Naponta csak egyszer játszhatsz velük.


Insect Rush és Break Basket

[link]


A klubod szerinti játék ingyenes, a másik 3 akciópontba kerül. (Ha a kertész klubot választottad, ingyen játszhatsz az Insect Rush nevű játékkal, ha a kosaras klubot, akkor a Break Basket nevű játékkal.)


3. Mortal Pillow:

(A besorolásod alapján kaphatsz akciópontokat. Akár 350 akciópontot is nyerhetsz, ha te vagy a hét győztese.)


[link]


4. A nap csillagjegye:

(Ha a csábítód horoszkópja megegyezik az aznap kisorsolt csillagjeggyel, akkor 5 akciópontot és 5 dollárt kapsz ajándékba.)


5. Barát meghívása:

Figyelem! A visszaélések elkerülése érdekében megváltoztattuk a szabályokat!

(Ha az általad meghívott játékos befejezte az ötödik epizódot, 30 akcióponttal és 30 dollárral jutalmazunk.)


6. E-mail cím megerősítése:

(Amikor megerősíted az e-mail címedet, 15 akciópontot kapsz ajándékba.)

Figyelem! Fiókonként csak egy e-mail cím megerősítéséért kaphatod meg a 15 akciópontot.


7. A játék szerinti születésnapod:

(Minden 100 nap után 20 akcióponttal jutalmazunk, ezzel megköszönve a hűségedet. A regisztrációd időpontját az adatlapodon ellenőrizheted. FIGYELEM! Az akciópontokat csak akkor kapod meg, ha legkésőbb a 100. napot megelőző napon felveszed a keresztanyukádtól kapott gyűrűdet!)


8. Bank:

(A megszerezhető akciópontok száma korlátlan.)

2016. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!