Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Légyszives ajáljatok valami...

Légyszives ajáljatok valami jó csajos vígjátékot?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmazás és nyelvtan 2-es megvolt tavaly?
2013. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyel meg volt!!! s ha nem tetszik huzzál... kis köcsög :@
2013. szept. 26. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszarás... Egy 14 éves mondja meg, hogy kis köcsög vagyok...
2013. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nevetséges vagy minden esetre, és nem vagyok 14 éves látom te még pisis vagy szóval...kuss!!!
2013. szept. 26. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

A felhasználóneved (amit azóta elrejtettél) alapján '98-ban születtél, tehát 14, vagy maximum 15 lehetsz. Szóval hagyjuk a pisisezést...

Mellesleg, észrevetted, hogy min háborodtál fel az egekig, meg miért lettem leköcsögözve, pisisezve (miközben jó 3-4 évvel öregebb vagyok)? Szóvá tettem a nyelvtani hibáidat. Ezen hova kell így bepipulni?

2013. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát bocs de rosszul hiszed, hogyha a kérdésem nem tetszett akkor nem kell kritizálj menny és okoskodj máshol nem vagyok kíváncsi rád!! És ne haragudj de hogy kiírtam a nevemhez, hogy 89 az nem azt jelenti 89-ben születtem drága, mert csak ezt a felhasználót fogadta el de neked nem is kéne magyarázkodjak na szia!!! és nem várom az ilyen véleményeidet szóval többet ne írj!!!! :) Köszi...
2013. szept. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!