Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég bonyolult csajos kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult csajos kérdés, de légyszives írd meg a véleményed!?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős csaj,aki úgy 4-5 éve elég vezér egyéniség volt a lányok között,(verekedett is meg minden)mostanában viszont mintha elvesztette volna ezt a szerepét,és mintha minden lánynak akinek eddig a "vezére" volt most mintha ő próbálna nekik "nyalni".Különösen a "legjobb barátnőjének".

Tudom hogy hülyén hangzik,de próbáljátok megfejteni,hogy szerintetek ez mért van?

Mi történhetett,hogy egy ilyen csaj így viselkedik?

Ha esetleg tudsz,hallottál ilyesmiről akkor légyszíves írd meg,csak kíváncsi vagyok.


2011. nov. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem rájöt h sebezhető! a BFF-nek nyalni gáz dolog! mind1 sztem csak sebezhető
2011. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nők kiszámíthatatlanok és esélyed sincs, hogy megértsd őket! (Hacsak nem vagy te is közülük való)
2011. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az csak kimondottan jóba vagyok a csajjal,és ezért nem értem hogy mért alázkodik meg olyan csajokkal szemben akikkel szemben idáig inkább domináns volt a barátnője meg mintha nagyon is élvezné hogy dirigálhat minden kinek.
2011. nov. 6. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam, a nőket nem lehet megérteni. (Komolyan azt hitted, hogy ez egy légből kapott zagyvaság?)
2011. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy jön ez ide,nem a nőket akarom megérteni hanem a helyzetet,továbbá gondolom hogy erre az oldalra nem csak pasik járnak. Légyszíves akkor válaszolj ha a kérdésre tudsz válaszolni,esetleg már találkoztál ilyen helyzettel,köszi!
2011. nov. 7. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Megszégyenült, lebukott a színjátékkal és kiderült h mégsem akkora arc.


Vagy:


Halál közeli élménye volt és innentől kezdve mindenkit szeret. :) Vagy csak a szerelem és a másokkal való törődés megváltoztatta.


Mindenesetre így jobb, nem?

2011. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!