Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek hány éves korban...

Szerintettek hány éves korban érdemes gyereket vállalni? 20 éves vagyok a barátnőm 28. Mind ketten már készen állunk egy babára.

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A korotok ideális. De előtte össze kellene házasodnotok, (lakodalom nem kell ehhez) lakás kellene és annyi jövedelem, hogy el tudjátok magatokat és a babát is tartani.
2013. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs. Most nézem, hogy a fiú csak 20 éves, a nő öregebb 8 évvel.

Ebben a kapcsolatban nem vállalnék gyereket. Egy 20 éves fiú maga is elég gyerek még.

2013. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 20 f vagyok és nagyon összezavarodottnak érzem magam mostanság úgyhogy én speciel még nem hiszem hogy készen állok
2013. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak azt hiszitek.. várjatok még vagy 5 évet vele, és ha még akkor is együtt lesztek és akarjátok, akkor mehet a dolog.
2013. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló Köszönöm a választ

2.válaszoló És akkor mivan ha "csak" 8 évvel idősebb a csaj. Nem generációs korkülönbség van közttünk (Pl:30 év korkülönbség) Ez csak pár év és nem hiszem hogy egy 20 éves fiú gyerek lenne.

És nem 20 éves fiú hanem 20 éves férfi.

2013. szept. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!