Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esküvőre milyen dekorációkat...

Esküvőre milyen dekorációkat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
a terem fehér, így bármilyen dekor jól jöhet! leginkább ötleteket, likneket szeretnék. szeretem a zöld színt, de alapból narancssárga színt gondolok a falra. asztalra a saját készítésű díszt szeretnék, mert anyagilag nem vagyok eleresztve. köszönöm!

2013. szept. 27. 20:04
 1/2 anonim válasza:
100%

Én az asztalra mindenképpen javasolnék organzát, ezt méteráru boltban lehet venni, nagyon szép alapot ad az asztalnak. Ha narancssárga-sárga színben gondolkozol, szerintem szép lenne ilyen színű gyümölcsöket tenni egy tálba, vagy narancssárga virágokat (pl. gerbera, körömvirág) egy üvegtálba (ez nagyon jól mutat, viszont már drágább. Esetleg szórjátok le rózsaszirmokkal, azt is lehet már minden színben kapni. A mécsesek is nagyon szépen mutatnak. A mi esküvőnkön barack volt az alapszín, és ilyen volt az asztal:

[link]

[link]

[link]

Ez egy példa mécsessel való dekorálásra:

[link]

Egyébként milyen évszakban lesz az esküvő? Vannak nagyon szép narancsos őszi dekorok:

[link]

[link]

[link]

És még néhány szép dekoráció:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem van, ami tetszik ezekből.

2013. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tyűűű, valóban nagyon jókat kaptam :) köszönöm. tavasszal lesz a nagy nap, április 26 :) húsvét hetén :)
2013. szept. 29. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!