Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a babátok szobája? Ha...

Milyen a babátok szobája? Ha tudtok, rakhattok be képeket is. Milyen dekorációkat, ötleteket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hamarosan a saját házunkba költözünk és szeretném neki feldíszíteni, kicsit otthonosabbá tenni.

10 hónapos kislány


2010. dec. 28. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Az enyémnek rózsaszín majd nem minden,mivel eléggé "csajos" nő vagyok,szeretem a lányos dolgokat. A fal baba rózsaszín,a plafontól kb. harminc centire egy sötétebb árnyalatú rózsaszín tapéta csík van. A kiságy fehér,baldahinos. Az összes bútor fehér,pelenkázó stb. Van egy kisszekrény amibe az előre kapott játékokat pakoltuk be,illetvepelenkázó,ahol a baba "kozmetikumok" vannak. Laminált padló van,de az egész padlót lefedi egy sötét rózsaszín ,nagyon puha szőnyeg. Az elfelejtettem írni,hogy a festék lemosható,tehát a késöbbiekben majd rajzolhat rá bátan

Egy valami hiányzik még,a baba :D :)

Bár jövőhétre vagyok kiírva,úgy,hogy nem sokára már tökéletes lesz a szobácska. :)

2010. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál, engem elsősorban a dekoráció érdekelne, mivel lehetne feldobni a szobát.

Hm...én nem mertem volna szülés előtt befesteni a baba szobát, soha nem lehet tudni, már hallottam olyat, hogy más nemű lett a baba, mint amit vártak.

Annyira nem vagyok híve a csupa-csupa rózsaszínnek, az ő fala fehér lesz még egy darabig...

2010. dec. 28. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,hát az tényleg szép lenne,ha közben kisfiam születne! :D De természetesen Neki is örülnék.:) Dekoráció.Dekoráció a kis ágy feletti ,ha bekapcsoljuk,zenélő,mozgó állatkák,amit a nagyszülőktől kaptunk. Aztán a függönyön is vannak ilyen is pillangók felbiggyesztve. Na és plüssállatok,azokat is jócskán kaptunk,a rokonságtól. :D :) Múltkor pedig vettem egy elég nagy parafa táblát,amire felfogom tenni a fényképeket,a dátummal címkézve.
2010. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na még mindig én vagyok,remélem nem nagyon untál meg:D Csak találtam egy szobáról képet,ami igaz,hogy szinte az ellentéte a miénknek,még is megfogott benne valami.


[link]

2010. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy milyen a kézügyességed,de én rajzoltam neki egy hatalmas micimackót a falra, mögé fákat,utat.Rajzoltam még egy malackát is és tök jól néz ki,bár még hiányzik egy két részlet.ha kedvem lesz,befejezem.Én nem tudok rajzolni,csak szeretek.Ha valami nem megy,akkor kinyomtatom és úgy rajzolom át,bár itt még nem kellett.Egyébként lehet kapni olcsón falmatricákat is. Mese figurás függönyt is lehet venni.

Bár ezen gondolkodhatnék már én is,hogy mivel díszítsem a saját szobáját! :)

2010. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem untalak meg, nagyon aranyos az a babszoba amit belinkeltél.

Szeretek rajzolni, bár a falra nem rajzolnék még, de már rajzoltam neki kis figurákat, kiszínezve, de nem tudom mi lesz a sorsuk.

2010. dec. 28. 23:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én lányaim szobájában ilyen szivacs szerű anyagú dekoráció van,a kicsiében micimackós,a nagyéban pedig disney hercegnős... Talán Bricostore-ban vettük,ha jól emlékszem.

De ha kicsit körülnézel a neten is nagyon aranyosakat lehet találni. :)

[link]

[link]

Ami viszont nekem nagyon tettszik,és szeretnék ilyet csináltatni,az ez! :)

[link]

2010. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A kivitelezes meg nem sikerult, de mar csak ossze kell rakjam a dolgokat. Vettem egy feher pledet, erre akarok felragasztani kartonbol kivagott mintakat. Egy fat, fuvet, viragokat, napocskat es felhot. A karton mar ki van vagva es a kreppapirt is megvettem, csak a ragasztot felejtem el mindig. Az egeszet felragasztom majd a pledre es az rogzitem majd 2 kicsi szeggel. (ha megunja, nem kell a falat lekaparni, vagy ujrafesteni, csak leveszem a pledet es a 2 pici lyukat apa eltunteti)

2010. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha tudnátok berakni képet, hogy hogy néz ki a babaszobátok, megköszönöm!!
2010. dec. 29. 11:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Gipsz keretbe szalvéta-technikával mesefigurás szalvétát tenni. Nekünk 4 ilyen kép van a falon, nagyon aranyos, jól néz ki!
2010. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!