Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vegyem ki a fekete...

Mivel vegyem ki a fekete filcfoltot a laminált hófehér szekrény felületéről?

Figyelt kérdés
A gyerek még hetekkel ezelőtt összefirkálta fekete filccel az egyik, kevésbé frekventált helyen levő, szökőévente egyszer kinyitott hófehér fiókosszekrényünket.

2013. szept. 28. 14:52
 1/6 Mr.Cs ***** válasza:

Hát nem tudom. Vannak ilyen házi megoldások, XD

Nem tudom, de a parfüm, sprayben lévő dolgok nem tesznek jót a filcnek és szerintem le jönnek.

Vagy esetleg egy sima ablaklemosó szert a felületre felvinni, majd valami textíl esetleg egy sima papírtörlővel ledörzsölni. Ha marhaságot mondtam, elnézést de hát nem nagyon volt lehetőségem ilyeneken kísérletezni.

Mindenesetre reménykedjünk! :D

16/F

2013. szept. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sanyimester válasza:
Nitróhígító.
2013. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mr.Cs ***** válasza:
Lehet jó ötlet az a valami, de az megtalálható egy sima háztartásban? :D
2013. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyelőre várok, mert most a nővéremék háromszor is invadálnak (inváziószerűen meglátogatnak, sőt, egyenesen ránktelepednek) néhány napra, és ha most leszedném, 3-4 hét múlva kezdhetném előről.


Addig jöhetnek a brutálisabb,durvább, erősebb kémiai vegyszeres és a humánusabb, fakímélőbb házilagos megoldások is(mint pl. kenjek rá tejfölt,... jó, tudom, ez hülyeség... csak a példa kedvéért)

2013. szept. 29. 17:25
 5/6 Mr.Cs ***** válasza:

Jaj akkor kitartást! :D (ez csak vicc, azaz nem mintha tudnám milyenek de hát na, érted!:D)

Konkrétumot már én sem tudok erre mondani, mi lehet rá jó.

TejföL? :D

Mit tartalamzhat ami jó, arra? XD :D

Próbáld ki XDDD

2013. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nxomj bele keresztet
2017. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!