Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthoni füllyukasztás mennyire...

Név1515 kérdése:

Otthoni füllyukasztás mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Helix piercinget szeretnék. Magamnak megtudom csinálni? 14/L

2013. szept. 29. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne otthon csináld, mert ha ki akarod lyukasztani a füled, akkor csak egy esélyed van, ha elbaltázod, akkor fájdalmas is lesz és még úgy is marad. Csináld "szakértőkkel".
2013. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A füllyukasztás még kevésbé, mint egy olyan piercing, ami porcot érint. Ha jót akarsz magadnak, nem próbálkozol, mert eltörheted a porcot, ráadásul fennáll a fertőzés veszélye is. Menj el szakemberhez, szánd rá a pénzt, mert megéri. Nem csak az ékszerért fizetsz, hanem a szaktudásért is.
2013. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen meg... csak előtte a porcos rész mind 2 oldalát jegeld be (csavarj törölközőbe jó sok jeget és tartsd a füledhez ugy hogy elöl hátul is érje a jég) hagyd ugy .. hát én 40 percig hagytam de ha neked jó akkor 10 perc is elég :D A patikába ha kérsz egy 27-es tűt nem fognak hülyének nézni ... nekem azt mondták hogy csak akkora van (de am láttam mult hétem 36-osat is szoval M1)és egy 20g alkohot (a tű olyan 10-15 forint az alkohol olyan 200-250) a lényeg hogy egyenesen szúrd át de mielőtt a tű hozzáérne a füledhez,tisztísd meg az akohollal, álj a fénybe vagy tegyél a füled mögé egy erős fényt és nézd meg nehogy eltalálj valamit és a legfontosabb h nagyon hirtelen csináld és ne ijedj meg ha roppan egyett ha nagyon nem megy akkor jelöld meg filcel hogy hova szeretnél szurni.. remélem segitettem :D
2013. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked, aki ilyen jól kitaláltad hogy is kell ezt csinálni. Tényleg.

Kérdező, felejtsd el a hülyéket, és menj el szakemberhez!

Gondolom nem szeretnél mondjuk egy ilyet:

[link]

2013. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4. válaszoló: " Gratulálok neked, aki ilyen jól kitaláltad hogy is kell ezt csinálni. Tényleg. " ömmn .. hát igen ezt igy kell csinálni .. saját tapasztalat, most azért mert te legfeljebb nem mernéd az elég gáz... de nem baj :D
2013. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom miért számítottam értelmes válaszra. Itt arról van szó, hogy azért mert el piercer-hez, mert nem csak az ékszerért fizetsz, hanem a szaktudásért is. Ha azt hiszed, hogy képes vagy szakszerűen behelyezni magadnak testékszereket, mert láttál két videót youtube-n, akkor rohadt nagyot tévedsz. Ez egy rendkívül összetett szakma, nem kéne tanácsokat osztogatni, ha nem rendelkezel a megfelelő ismeretekkel (persze, hogy nem rendelkezel, mert akkor nem mondanád, hogy csináld otthon). Az, hogy te a fent leírtakat elkövetted, nem érdekel, de legalább ne biztass másokat a hülyeségre.
2013. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
bejegeled, átszúrod, berakod a fülbevalót... jah igazad van ehhez kell ám a szaktudás ;)
2013. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen értelmetlen a vitánk, én érvelek, te meg két szóval leszólod. Nem fogom leírni a procedúra anatómiai hátterét, sem a többi szakmai dolgot, mert úgy sem érdekel, mint bebizonyítottad. Részemről befejeztem, csináld csak ami jól esik otthon, de ne adj tanácsokat, mert súlyos egészségügyi problémákhoz vezethet.
2013. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!