Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetünk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Szerintetek lehetünk még valaha együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú lesz a történetem, de szeretném, hogy mindenki elolvasná, és legalább a véleményét fejezze ki, a trágár megjegyzéseket hanyagoljuk. Köszönöm.


17F vagyok.

Nos. Íme a történetünk: Még általános iskolába ismertük meg egymást. De kb. a 7.-8. évben lettünk nagy barátok, egy lánnyal akartam összejönni és ő próbáld nekem segíteni kb. fél éven keresztül. DE!

2011 Február-Március fele megváltozott valami. Egyáltalán nem érdekelt már az a lány, inkább egymáshoz kezdtünk el közeledni, ő már régóta szerelmes volt belém, csak titkolta. Jó összejöttünk jártunk, de csak 3-4 hónapig tartott utána vége lett az általános iskolának is. De a sors úgy hozta hogy 1 iskolába azon belül megint osztálytársak legyünk.(ha nem lett volna pótfelvételi erre a szakra akkor kb. soha nem mentünk volna 1 osztályba).

Azután teltek az idők, lett új pasija nekem lány nem volt. Jó megint 1x összehozott minket a sors, de csak kavartunk(smároltunk stb., szex. nem volt), de azután ugy határtoztuk összejövünk. 2012 szeptember fele volt, csakhogy nagyon furák voltunk, ő elzárkózott a legjobb haverommal, majd osztálykiránduláson megcsalt, mert üvegezett fiukkal+lányokkal, amig én oda voltam. Aztán a legjobb fiú barátommal is megcsalt.. jó utána januárba megpróbáltuk megint 2-3hónapig remekül müködött, de utána minden megváltozott.. szakitottunk most júliusba és barátja lett, boldog vele, még jól elbeszélgetünk, és ezt irta nekem többek között:


"fiogyelj még nem tudjuk mit hoz a jövő

ha tényleg te vagy számomra a zi gazi

úgyis összehoz minket a sors

eddig is mindig vhogy sikerült

de ha

még1szer összejövünk

én akk már tuti veled maradok"


szerintetek a sors tényleg összehozhat még bennünket? eddig kb 3szor összehozott.


Vélemények?


2013. júl. 15. 22:19
 1/4 A kérdező kommentje:
én voltam okolható amiért szakitottunk. aztán sírva kértem tőle bocsánatot de akkor már pasija volt, azthitte csak hazudok hogy brámit megtennék, hogy visszaszerezzem, de ő is sírt amikor látta hogy könyörgök neki,de nem tehette mert volt barátja
2013. júl. 15. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, gondolom hogy nagyon szereted ezt a lányt és ő benne is van valami, de amiket tett azok alapján szerintem te nem vagy olyan fontos neki mint ő neked. Én azt tanácsolnám, hogy szakítsd meg vele a barátságot, kapcsolatot ami suli miatt tudom nehéz, de próbáld meg és felejtsd el mert látom ebből már csak szenvedés lesz ...
2013. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Haaver szereted a csajt?!?! A sorsnak nem mindig az a lényege hogy megvan írva előre hanem hogy te is alakíthatod!

A vélemenyem kedvesen: szereted ?! Harcolj! Vagy tényleg várd ki a "sorsotokat".

A véleményem személyesen: én is jártam úgy hogy megcsaltak a legjobbbarátommal.. Megteszi mégegyszer ,ha már egyszer megtette..

2013. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van az előttem írónak, megcsalt, stb... Így hogy lenne mégis hűséges? Ha annyira szeretne akkor szerintem még dobná a mostani srácot is, nem a sorsot várva, ez megint csak egy olcsó kifogás...

De a lényeg, hogy tényleg zárj most le vele mindent, ha a sors tényleg úgy gondolja akkor meg majd meglátod...

Szerintem ne bánkódj rajta, tudom, hogy nem könnyű, de mindig úgy fogom fel, hogy ki tudja miről maradhatok le addig, és ez már párszor így is lett ;)

2013. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!