Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már több alkalommal előfordult...

Már több alkalommal előfordult, hogy felbontva kapom meg a leveleimet (nem az itthoniak bontják fel). Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Bementem a helyi postára, ott azt mondták, hogy hozzájuk már úgy érkezett.

2013. szept. 30. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj be a kézbesítő posta panaszkönyvébe. Úgyis azt válaszolják rá, hogy alaptalan, de ellenőrzéskor megnézik azt is. Ha van belőlük sok, akkor talán felfigyelnek rá. Nem biztos, hogy jól tudom, de ha észrevették, hogy bontott a küldemény, akkor arról jegyzőkönyvet kellene felvenni, és úgy kézbesíteni. Legalábbis régen így volt. Ha tovább is szeretnél menni, ez van a posta oldalán, hogy hova lehet bejelentést tenni.


[link]

2013. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem akarom védeni egy postás kollégát sem, mert sajnos tudom, hogy előfordul, aki hozzányúlkál a levelekhez, de azért mielőtt vádaskodsz jó lenne tudni, hogy volt felbontva az a levél és mitől vagy benne 100%-ig biztos, hogy nem otthon nyúltak hozzá. Hozzánk is hoznak számtalan olyan levelet, amit 15 éves borítékba raknak és nem ragad le rendesen, felnyílik magától. Egyébként reklamációval élhetsz a kézbesítőpostán, egyet is ki kell vizsgálni, de ha több ilyen fordul elő, akkor lesz csak mélyebb vizsgálat.
2013. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!