Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy balszerencsés nővérem...

Van egy balszerencsés nővérem (17 éves)! Tudtok ajánlani valami kabalát ami szerencsésebbé teheti? L/14

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

négylevelű lóhere

lópatkó

egyébként én nem hiszek az ilyenekben

2009. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miben jelentkezik a balszerencsesége? Amúgy szerintem sincs ilyen hogy " szerencsét hozó kabala " :( :)
2009. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 vagy fél pontokon mulik a dogáknál a jobb jegy, ha elindul buszhoz lecsapja vizzel egy kocsi, lekési a buszt utána tehát...stb.
2009. nov. 7. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
nem létezik ilyen hogy balszerencse.. ne beszélj már hülyeséget :/
2009. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha veled történik valami amihez csak egy nagyon kevés hiányzik h jó legyen akk te azt minek nevezed?
2009. nov. 7. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelmetlen vagy,nem néz körül stb.Kicsit jobban kellene figyelnie a dolgaira.Nem balszerencsés,csak legfeljebb szétszórt.Ezen tud,ha akar változtatni,csak egy kis odafigyelésre van szükség.
2009. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy rózsaszín tappancsú kiscicát, és éjfélkor áldozzátok fel egy Auchan áruházban. Ezután a bajsza megvéd minden balszerencsétől!
2009. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

NEM van egyedül én is szerencsétlen vagyok

21/f

2009. nov. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a kiscicán szakadtam! xD lol!


am mi a nővéred horoszkóóóópja? mer én szűz vok. nekem állítólag a Jáspis a szerencsekövem. ez hátha segít. no meg kedvenc állat? meg ilyesmi? mik?

2009. nov. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
istenem olyan sötétek vagytok... nincs ilyen hogy balszerencse gondolkodj már .. imádkozz akkor ha ennyi eszed van mondjuk
2009. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!