Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire balszeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire balszerencsés? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt párommal szakítottunk néhány hónappal ezelőtt ami nagyon megviselt és azt hittem,h soha nem fogom őt visszakapni..

1hónapja megint felkeresett és elkezdett irogatni majd közölte h szeret és hiányzom...Tulajdonképpen szó szerint szerelmet vallott és azt mondta h mindenképpen látni szeretne..Én ennek nagyon megörültem,hisz néhány nap mulva találkoznánk/tunk volna,és soha nem voltam ennyire boldog,mert ugy volt,h ujrakezdjük..

Erre ma kaptam egyik ismerősőmtől a hírt,h a párom valószínű,h elmegy a városból mert a klubja már nem tart rá igényt..

Azonnal írtam is neki,h ez igaz e,és h semmi esély nincs h itt marad?Erre írta h Nem valószínű..majd 2 nap múlva már többet tud..

És 3 nap mulva szeretett volna velem találkozni amiből már gondolom semmi sem lesz..

Mit csináljak??egyszer már elvesztettem,nem akarom még egyszer,csak Őt akarom!!Már 1 órája csak bőgök és ha majd véletlenül írna vagy valami fogalmam sincs h mivel bírhatnám maradásra

Kérlek segítsetek...


2011. aug. 27. 20:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
Egyébként milyen klubb?
2011. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
reklám következik
2011. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ucsiha Madara ***** válasza:
Terhes vagy.
2011. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

megelőztél a fenébe :D


rakd szét a lábad előtte, vetkőzz neki, markold mg a farkát vagy mittudomén, akkor tuti marad veled :D

2011. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jaj Kedves Kérdező, menjen ha mennie kell, (gondolom munkát kell találnia). ma már a közlekedés nem jelent problémát, 4 órán belül Stockholmban vagy Budapestről. (ez csak egy példa volt) ismertem olyanokat, akik távol éltek éveken át egymástól, és negyedévente 1-1 hétre találkoztak. éveken keresztül volt így, aztán a lány kiment Svédországba, azóta házasok. Ha szereted, pár évig így mehet, aztán odaköltöztök ahol mindkettőtöknek jó. ha ez valódi szerelem, ezt megtudjátok oldani.
2011. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha én az a fószer lennék. Tudod mivel tudnál engem maradásra bírni? Eljönnél hozzám, becsöngetnél é kinyitnám az ajtót, te ki sírt szemekkel ott állnál, egy hirtelen mozdulattal átölelnél, és azt súgnád a fülembe, kérlek maradj mert nélküled nem élet az élet. És ha én lennék az a pasi, akkor bármilyen meló se gátolna meg benne, hogy maradjak.
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy van valakid, aki szeret.


Engem miért nem szeret egy lány sem?

2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem sajnos ez nem ennyire egyszerű..


amugy 1 fociklub és ma hallottam,hogy szabadlistára fog kerülni,bár ez nem tudom,h pontosan mit jelent...de azt érzem,h nem sok jót...és amugy is más városban él és én is és csak a foci miatt volt itt..

2011. aug. 27. 20:18
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


csak az volt a gond,h őt zavarta a köztünk levő korkülönbség de amugy rájött h ujra akarna engem bár a nézete nem változott...ugyhogy magyarul most ha mondjuk még 1 fél évet együtt vagyunk ugyanabban a városban,naponta tudunk találkozni akkor megtudtam volna róla győzni,h igenis ő kell nekem..így meg tulajdonképpen már esélytelen...

2011. aug. 27. 20:23
 10/16 anonim ***** válasza:

emiatt nem szabad szakítani ha ez valóban igazi szerelem.

tudod - azért meg kell küzdeni.

2011. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!