Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animefanok SOS (! )?

Animefanok SOS (! )?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan animét mondani amibe a karakter hasonlít Usui-ra, mármint a személyisége? (Kaichou wa Maid-sama!)

Nagyon-nagyon köszi a válaszokat! ^^



2013. szept. 30. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A Yamato Nadeshiko Shichi Henge-ben van egy hasonló személyiségű karakter. Éppen olyan kedves, de közben éppen olyan piszkálódó mint Usui.
2013. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még megemlíteném Kuragehime-t.
2013. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi láttam már, de tökre eltaláltad h mit is szeretnék! ;) Van még a Kaze no Stigma abba is zavarba hozza a csajt meg piszkálja, de sajna többet nem tudok... A Kaze no Stigma még nem láttam, de az hasonlít rá? O.o
2013. szept. 30. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
A Prism Ark-ban is van egy hasonló pali, de az egy kicsit túlzásban viszi, és ez nem a legjobb anime.
2013. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Special A
2013. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi de láttam már őket! :/ De a Kuragehime ngyon jó volt xDD Köszönöm! :D Nem tudnád megmondani (ha láttad) h hol lehet megnézni a speciális részeket? :D
2013. okt. 1. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Az animeaddicts.hu-n megvannak a specialok is, de szerintem azok nem olyan jók mint a sorozat részei.
2013. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!! ^^ :D Igen láttam őke... nekem nem tetszetek. De miért nem folytatják? Anyira utálom ha befejezetlenül hagyák abba az animéket (mármint nincs rendesen lezárva)! >< ˇ-ˇÉs egyre több ilyen van! -.- pl.BC,AoT (ezek jutottak hirtelen eszembe.)
2013. okt. 1. 16:19
 9/9 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákért bocsi teloról vok!^^
2013. okt. 1. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!