Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjszakai fogszabályzóm van és...

Éjszakai fogszabályzóm van és nem hordom kapok nappalit?

Figyelt kérdés

már lassan egy éve éjszakai fogszabályzóm van és már 3-4- hónapja nem hordom mert félek úgy aludni mert félek hogy kisik és változást nem láttam és mások is mondták hogy éjszakai nem használ. Ha elmennék a fogorvosomhoz (régen voltam már) javasolna nappali fogszabályzót? A fogamnak az a baja hogy a két szemfogam felül nagyon kinöl. Értelmes és gyors válaszokat várok (:

13/L



2013. okt. 1. 15:52
 1/3 anonim válasza:
Ha nem hordod, miért várnád hogy használjon?... A nappali amúgy valóban hatékonyabb, hogy mi legyen, azt a fogorvosoddal kéne megbeszélned.
2013. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nappali az sokkal jobb, kérdezd meg a fogorvosodtól hogy lehet-e.:) Nekem éjszakai van jelenleg, és nálam nagyon sokat használ, mert éjszakánként, és nappal is szoktam hordani pár órát.
2013. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a nappali úgyan úgy fáj mint a nappali? Én nekem is éjszakai van csak nem használ és nappalit fogok kapni.:ss
2013. nov. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!