Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van regisztrált...

Alma82 kérdése:

Mi értelme van regisztrált munkanélülinek lenni? Munkára nem közvetítenek ki, a két havi támogatás egy vicc, a TB-t nem fizetik de azt elvárják, hogy két havonta jelentkezzél a a nagy semmiért.

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 19:48
 1/6 acelsziv ***** válasza:
a kérdésed kiváló... Talán azért, mert könnyebben fölvesznek a cégek egy reg. munkanélkülit. Azok után ugyanis támogatás jár.
2013. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyes letelte után is járna kedvezmény, mégse vesznek fel :(

Amúgy nem sok, a munkáltatók jogosultak kedvezményre x regisztráltsági idő után, ha téged alkalmaznak.

Felénk 3 havonta van jelentkezés, de elég egy e-mail-t dobni, nem kell személyesen megjelenni.

2013. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nálunk 3 havonta személyes megjelenéssel történik és TB-t fizetik a szociális segélyből de azt neked kell megigényelni személyesen az önkormányzatnál és alanyi jogon járni fog.
2013. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szociális segélyen is túl vagyok már de már azt is megvonták ja és ők se közvetítettek ki sehova. Diplomával nehéz, nincs sztem elég ilyen szintű "köz"munka.Árkot ásni meg csak nem küldtek ki. Nem tudom te hol laksz,hogy neked a TB-t fizetik addig nekem is fizették amíg járt az a szánalmas 23 ezer forint. Miután az egészen túl vagyok ezért nem értem,hogy legalább a TB-t fizetnék tovább ha már mást nem.
2013. okt. 4. 16:04
 5/6 anonim válasza:

Debrecen környékén lakom, ( szegény régióban ) itt minimális a munkalehetőség és a diplomásokat is ki küldik utcát seperni :S.


Én örülök hogy nincs diplomám de ha lenne akkor letagadnám :D

2013. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van diplomám, voltam közmunkán, igaz 2009-ben, akkor egy suliba raktak pedagógusasszisztensnek.

A tb nekem is megváltás lenne, ha legalább átvállalnák, de nem sok esélyét látom, hiába nincs semmim, nem azt nézik :(

2013. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!