Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme folytatni? Nyári...

Van értelme folytatni? Nyári szerelem, a többi lent

Figyelt kérdés
Idén nyáron megismerkedtem egy lánnyal de nagyon messze lakik.Gyakorlatilag a világ másik felén. Nem is beszélem a nyelvét,angolul kommunikáltunk. Én teljesen beleszerettem,azóta is tartjuk a kapcsolatot. Azt hittem ez csak egy fellángolás,esetleg egy nyári kaland/szerelem ..de ezek szerint nem. Azóta is rengeteget gondolok rá,már küldtünk apróságokat egymásnak postán. Ebből lehet később valami? Negatív,lehangoló kommentektől kíméljetek így sem vagyok a toppon. Előre is köszönöm!:)

2013. szept. 29. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
van hát értelme! drukkolok! :-) (yn)
2013. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Várj egy kicsit... Élőben találkoztatok egyáltalán? Mert ha nem, akkor ezt nem lehet szerelemnek nevezni, legfeljebb vonzódsz abba a többé-kevésbé valós képbe, amit erről a lányról felépítettél magadban. Ha persze már láttátok egymást élőben is, akkor nyilván más a helyzet.

Hogy lehet-e ebből valami? Nem túlzottan valószínű, ha csak azt nézzük, hogy Moszkva innen több mint 2000 km, és akkor az még Oroszországnak a majdnem legközelebbi részén van. Akkor lehetne esélyed rá, hogy jobban is megismerd a lányt, ha mondjuk oda mész tanulni egyetemre vagy dolgozni. Addig csak a kínzó távolság marad, ami nagyon kegyetlen tud lenni. Véletlenül sem szeretnélek szomorítani téged, de ezért nagyon jó nekem, hogy a nekem tetsző lány a szomszéd faluban lakik, akihez biciklivel is csak 20 perc az út (igaz hogy még nem járunk, de remélhetőleg lesz belőle valami). Neked meg kitartás, de azért ne szeress bele teljesen!

Egyébként melyik városban lakik a lány, ha megkérdezhetem? :)

2013. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! yakaterinburgba lakik,és igen nyáron együtt voltunk egy hétig...Párizsban :) ott ismertem meg. 17/L
2013. okt. 5. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!