Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, de iskolába...

Beteg vagyok, de iskolába kell mennem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám elég szigorú e-tekintetben nem ismeri azt a szót hogy rosszullét vagy betegség. Lázas vagyok és fáj a torkom még is kell iskolába mennem,igy pedig nem a legjobb. Nem tudom hogy mondjam meg neki úgy, hogy meg is győzzem az igazamról :(
2013. okt. 2. 19:57
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy azért nem hisz neked, mert kijátszottad a bizalmát? Egyébként mondd meg neki, hogy nézze meg lámpával a torkod, nézze meg, hogy van- e lázad, és máris kiderül, hogy valóban rosszul vagy. Persz én nem ismerem anyukádat, szóval nem biztos, hogy beválik, de a saját szemének bizonyára hisz.
2013. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az kizárt, :) csak nagyon maximalista meg munkamániás kicsit. És tudom hogy ez a kötelességem de néha tulzásba viszi, szerinte addig nem vagyok beteg ameddig még van hangom sőt ....
2013. okt. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!