Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél ha valaki lefénykép...

Mit tennél ha valaki lefényképezne?

Figyelt kérdés

Utcán, vagy a villamoson, metrón... akárhol.

Zavarna egyáltalán?


2009. nov. 8. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
jóhogy
2009. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

zavarna

21/f

2009. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De tennétek valamit? Szólnátok, üvöltöznétek? Agyonvernétek szegény lányt? Mert hát lány vagyok:D
2009. nov. 8. 15:01
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

"A kérdező kommentje:

De tennétek valamit? Szólnátok, üvöltöznétek? Agyonvernétek szegény lányt? Mert hát lány vagyok:D"


Igen tennék, az biztos hogy utána nem fényképezgetnél egy darabig.....

2009. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mert miért és kit akarsz lefényképzeni?:D
2009. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Teljesen higgadtan odamennék, és megkérdezném, hogy miért fotóztál le, mire kell. Aztán eldönteném, hogy megfelel-e nekem, amit a képemmel csinálni akarsz. Ha igen, akkor megtarthatod, ha nem akkor rávennélek, hogy töröld ki.
2009. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
személyiségi jogok...! ideges lennék. engem fényképeztek is, meg fényképezkedett is velem egy srác, féltékennyé akarta tenni az exét. de mind a kettőt megkérdezték előre, megnézhettem a képet, tudtam hova kerül (tehát nem írják ki hogy ku.rva vagyok, egy hülye stréber, stb...)
2009. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Eléggé. És lehet, hogy bántanálak is. :D

18/f

2009. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát tudod, az nem az én bajom ha kirohad a kamerája XD
2009. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy divat bloghoz kellenének a képek, az emberek öltözködése érdekel csak, az arcokat úgyis kikockázom majd vagy valami. De lehet inkább titokban fogok fényképezni ezek után. Bár sosem értem meg miért zavar másokat ennyire ha lefényképezik... :P
2009. nov. 8. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!