Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki egyedül elmenni vásárolni?

Ciki egyedül elmenni vásárolni?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, legszivesebben a barátnőmmel mennék, csak hát sajnos nincs...
2013. okt. 5. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Szerintem vásárolni kifejezetten jobb egyedül, én legalábbis utálom, ha várnak rám amíg próbálok stb. Mondjuk ha nadrágot veszel akkor jó, ha van veled valaki, aki hoz más méretet ha kell, hogy ne kelljen mindig vinni a cuccod magaddal ha kimész másikért. De kb ennyi előnye van csak.
2013. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát...szüleimmel sztem kicsit ciki lenne menni, úgyhogy marad az hogy egyedül
2013. okt. 5. 12:04
 3/3 anonim válasza:

Miert lenne ciki szuleiddel menni? En meg most is sokszor anyummal megyek. Kenyelmes amikor veszek egy nadragot, felprobalom, nem jo. Csak szolok neki hogy hozzon 1 merettel kisebbet/nagyobbat es fel percen belul mar meg is van. Ha magamba mennek, akkor ujra fel kene vegyem a sajatomat, cipot, megkeresni a ruhat, majd ujra vissza a fulkebe, cipot, nadragot levet, ismet proba. De haveroddal is mehetsz.


20/F

2013. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!