Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban fontos az...

Németországban fontos az érettségi? És ha igen mennyire?

Figyelt kérdés
Jelenleg itt élek egy kis ideje és még nem fejeztem be Magyar honban az érettségit,de sajnos nem tudok hazamenni mert dolgozok és a pénz sajnos fontos,mert egyenlőre ez a munkahely az egyetlen ahol tudok pénzt keresni.

2013. okt. 5. 13:51
 1/4 anonim válasza:
szerintem az érettségi minden országban alap, és fontos. szóval ha a helyedben lennék, bármilyen nehezen is, de mindenképpen leérettségiznék! valaki biztosan tud támogatni ez idő alatt!
2013. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen alapvetőleg az :) Csak itt az érettségi kizárólag a német és a matematika.. a támogatást pedig nem tudnám megoldani,11 szabadnapom lesz érettségiig. (M.o-n :) És eddig egyetlen főiskola honlapján sem volt az érettségi csak a befejezett iskola (de itt az oktatás teljesen más ) Szóval nem tudom mit tegyek :)
2013. okt. 5. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Es ha itt (Nemetben) szerezned meg az erettsegit valami esti suliban?
2013. okt. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen gondolkoztam.. :)

Csak egyenlőre foglamam sincs hogy kezdjek kutakodni.. Meg a jövő évtől fősulira szeretnék menni.. már kicsit túl sok időt pazaroltam.. Úgyhogy valaminek neki kell álni.. :)

Te esetleg tudsz valamit erről ,hogy itt ez hogyan működik ? Hány évig kell járnom ,vagy valami elindulási pont ?

2013. okt. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!